IdeaCenter A600: Yeni multimedya canavarı

Hem multimedya merkezi, hem de masaüstü PC: IdeaCenter A600 hepsini bir arada sunuyor...

Lenovo'dan yeni All-in-One PC!

Lenovo, yeni ürünü IdeaCenter A600 ile hem bilgisayar dünyasına ve evinize yeni bir soluk getiriyor. Evinizin salonunda da keyifle kullanabileceğiniz bir multimedya merkezi olarak tasarlanan IdeaCenter A600, ince ve şık gövdesiyle dikkat çekiyor. Evinizde hem TV keyfini rahatlıkla yaşayabilir hem de A600'u bilgisayar olarak da kullanabilirsiniz.

All-in-one (hepsi-bir-arada) masaüstü bilgisayar konseptinde üretilen A600'ün, 21.5 inç büyüklükte ve 1920x1080 piksel çözünürlükte Full HD bir ekranı bulunuyor. Dizaynı ile son derece kibar bir görüntüde tasarlanan Lenovo IdeaCenter A600, dahili ses sistemiyle çok etkileyici. Cihaz, bütünleşik woofer ve Dolby Home Theatre desteğinin yanı sıra opsiyonel olarak sunulan Blu-ray oynatıcı ile film ve müzikleriniz için ideal bir platform.

Cihazın diğer bir opsiyonel özelliği 4-in-1 uzaktan kumandası. Hareket algılayıcısıyla oyun oynamanıza imkan veren kumanda aynı zamanda kablosuz VoIP telefon olarak da çalışabiliyor. Intel Core 2 Duo işlemci, 4GB DDR3 RAM bellek, isteğe göre 1TB'ye kadar sabit disk imkanı sunan A600, güçlü bir donanıma sahip. Wi-fi, 6'lı kart okuyucu ve Firewire gibi birçok özelliği bünyesinde barındıran cihaz güvenlik konusunda da iddialı. Oturum açmak için şifre girmek yerine yüz tanıma sistemi kullanabiliyorsunuz.

Lenovo IdeaCenter A600, 1.099 USD+KDV den başlayan T.E.S.K.F. ile tüm Tekno marketlerde.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Bunu alacağıma iMac alırım hem çok kötü hem windows hem özenti

"CHIP Online Ziyaretçisi yazmış:
Bunu alacağıma iMac alırım hem çok kötü hem windows hem özenti"
------------------------------------------------------------------------------
Yahu bir konuyu da boş geçin. Apple size aylık elma mı dağıtıyor bu ne ya.Her makalede konuyu evirip çevirip mac-pc çatışmasına getirmenin anlamı nedir? 10 mac sahibinin 8'i yapıyor bunu,kendini üstün bir varlık gibi görüyor.Üstün azınlık burjuvalar,yolunuza devam edin ama bizi rahat bırakın :)

"CHIP Online Ziyaretçisi yazmış:
Bunu alacağıma iMac alırım hem çok kötü hem windows hem özenti"
------------------------------------------------------------------------------
çok istiyorsa arkadaş mac os yükler üzerine

"Yahu bir konuyu da boş geçin. Apple size aylık elma mı dağıtıyor bu ne ya."
-------------

Boşver abi kompleks bunlarınkisi.. bütün maaşlarını mac'e yatırıp yine de yalnız kalma, kimseyle ağız tadıyla bilgisayar sohbeti edememe, bilgi paylaşamama kompleksi :D Dünya Mersin'e PC almaya gidiyor siz tersine Mac almaya gidin :DDDDD

(şaka tabi takılıyorum işte ben de :d)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir