IFA 2014: TV'ler, cepler, akıllı ev, fazlası!

Galaxy Note 4, Xperia Z3 ve fazlası... Dev teknoloji fuarı IFA 2014'te bizleri neler bekliyor?

  • Zeynel A. Öztürk
IFA 2014: TV'ler, cepler, akıllı ev ve fazlası

Berlin'deki IFA etkinliği, 5 Eylül'de ziyaretçilere kapılarını açacak ve yarının ürünlerini bize şimdiden gösterecek. Akıllı telefonların yanında TV'ler, fitness bantları, bağlı otomobillerle ve akıllı evlerle ilgili yeni ürünler, Almanya'daki dev etkinlikte ortaya çıkacak.

IFA'nın vazgeçilmezi televizyonlarda bu seneki trend, UHD çözünürlüklü ve kavisli ekranlar olacak. Etkinlikte Galaxy Note 4'ten Xperia Z3'e yeni telefonlar, yeni kameralar ve giyilebilir teknolojiler, ilk kez gün ışığına çıkacak.

CHIP Online ekibi olarak Almanya'nın Berlin şehrinde takip edeceğimiz etkinlikte bizi şaşırtacak sürprizler mutlaka olacak. Ancak karşılaşacaklarımızın bir kısmını şimdiden biliyor veya tahmin edebiliyoruz.

IFA 2014'te tanıtılacak 50 yeni ürünü galerimizde bir araya getirdik!

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Z3 gelsinnnnnn

Dünya teknoloji konusunda çok yavaş ilerliyor. Bu durumdayken hala politikacıların biryerlerini koyacakları rahat koltuklardan başka hiç bir işle uğraşmaması çok ironik. Yakın zamanda o koltukları barındırabilecekleri bir dünya kalmayacak ama onların bunu asla anlamayacaklarının gerçeğinin farkına varmak halkların acaba ne zaman aklına gelecek. İşte önemli soru bu...

Bunların bu haberle ne ilgisi var diyecekler varsa da şimdiden buradan uzaklaşsınlar.

ifa'yı sabırsızlıkla bekliyoruz, teşekkürler chip :D

acayip kıskanıyorum fuarları, bizde hiç böyle şeyler yok. hep uzaktan takip ediyoruz :((

fuar bittiğine göre bu haberi web sayfanıızn giriş sayfasında tutmanın bir alemi var mı? biraz engadget sitesini takip edin de bu iş nasıl yapılır doğrusunu görün

Sen de yorum yaz