iGoogle yeni tasarımıyla huzurlarınızda...

Google'ın kişiselleştirilebilir anasayfası iGoogle, yeni tasarımı ile arzı endam ediyor...

  • Selim Öztürk

iGoogle'ın yeni tasarımına Canvas adını veren Google, kullanıcıların iGoogle'ın bu görüntüsünden memnun kalacağına inanıyor.

Tasarımın değişmesinin ardından yeni gadget'larıyla da dikkat çeken iGoogle, kullanıcıların iGoogle'dan ayrılmaksızın e-postalarını Gmail gadget'ı ile kontrol edebilmelerine olanak veriyor. Bunun yanında Google Finance gadget'ı da kullanıcıların portföylerini takip edebilmesine izin veriyor.

Sudoku gibi oyun ve eğlence gadget'larına da yer veren iGoogle, YouTube'dan video görüntülerinin izlenebilmesine de olanak tanıyor.

Şimdilik Amerikan iGoogle kullanıcıları için yenilenen tasarım, çok kısa sürede diğer iGoogle kullanıcılarını da kapsayacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Google mail Kullanıcısı olarak Bütün servislerden Otomatikman faydalandığım için Kullanıyorum ve Cokda güzel bir uygulama .. Kıskananlar Çatlasın

ya hocam bu igoogle a bir tema yaptım ama defalarca göndermeme rağmen bir türlü yeni skinler bölümünde göremedim şu igoogle
için xml dosyası nasıl yapılır nasıl kabul görür bir el atsanız sayın chip yetkillileri

Görüntü ile insanlar kandırılmıyor artık. İşlevsellik olayına daha çok dikkat edilmeli. Güzel bir mantıkta düşünülmüş bir olay bu igoogle fakat hep aynı yerde.. ilerleme yok..

insanların her zaman daha fazlasını beklediğini fark etmeli google

Ben iGoogle'ı kullanıyorum.Çok güzel bir uygulama.

Sen de yorum yaz