İkinci Android telefona veda mı?

Şık tasarımı ve özellikleriyle bir anda gözleri üzerine çeviren Kogan Agora'dan kötü haber var...

  • Selim Öztürk
İkinci Android telefona veda mı?

İlk olarak buradan sizlere tanıttığımız ve Google'ın açık kaynak kodlu işletim sistemi Android'i kullanması beklenen Kogan Agora'nın çıkış tarihi belirsiz bir tarihe ertelendi. Ancak dedikodular, erteleme açıklamasında geçen "belirsiz" ibaresinin aslında telefonun iptal edildiğini gösterdiği yönünde. Aşağıda da okuyacağınız gibi, erteleme kararı için bazı teknik sorunlar neden olarak gösteriliyor. Ama işin içinde ekonomik krizin olumsuz etkileri olabilir...

Şirketin sahibi olan Ruslan Kogan ise, bu konuda yaptığı son açıklamasında gelecek Android uygulamalarının telefonda uyumluluk problemlerine neden olabileceği ve bu nedenle yeni telefonunun dağıtım tarihinin ileri bir tarihe ertelendiğini dile getirdi.

Kogan, uyumluluk problemleriyle ilgili kamuoyuna fazla bilgi vermekten kaçınırken, Engadget'ta yer alan bir habere göre Agora'nın ekran çözünürlüğünün Android uygulamalarıyla uyum sorunu yaşaması söz konusu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

bak işte bu kötü oldu.
Aslında Samsung ve Sony Ericson gibi ismi Belli Üreticiler Androidli Tel çıkarsa o zaman Dünya da rahatlar, Kullanıcılar da Rahatlar..

çıksa iyi olurdu acilen sorunlarını çözün ve piyasaya çıksın...

HTC de olmadi ya sorun ?

Sen de yorum yaz