İkinci nesil Galaxy A7'ye 3,300 mAh batarya!

Samsung, ikinci nesil Galaxy A7'ye beklediğimizden güçlü bir pil eklemeyi planlıyor!

  • Onur Seven
İkinci nesil Galaxy A7'ye 3,300 mAh batarya!

Galaxy A8 gelene kadar Samsung, Galaxy A serisinde yüksek kapasiteli bataryaya yer vermiyordu. Galaxy A7'nin büyük Full HD ekranına karşın 2,600 mAh batarya kapasitesi ile etkileyici bir dayanıklılık sunmaktan uzak bir performans sergilediğini kabul etmek gerek. Ancak Samsung, ikinci nesil A7 için bu durumu düzeltmek istiyor gibi görünüyor.

Biz zaten Galaxy A7 2016 hakkında çoğu şeyi biliyoruz ancak yayınlanan FCC sertifikasyon belgeleri bize cihazın 3,300 mAh kapasiteli bir pile sahip olacağını gösteriyor. Yani pil kapasitesinde dev bir sıçrama olacak.

Büyük pille daha cazip hale gelecek olan ikinci nesil Galaxy A7 2016, Galaxy S6 gibi metal ve cam tasarımla gelecek. Cihazın diğer özellikleri ise 5.5-inç Full HD Super AMOLED ekran, Snapdragon 615 işlemci, 16GB dahili depolama, microSD yuvası, 3GB RAM, 13 megapiksel arka kamera ve 5 megapiksel ön kamera olarak sıralanabilir. Cihaz kutundan Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemiyle çıkacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Bu cihazin onote 4 farki cok az. Yazik samsung. Nekadar sevmesem samsungu ama note 4 bayiliyorum!!

amirallerden sd kartı kaldırıyor aynı malzemeyi giderek artan donanımı ve sd kartı A serisine getiriyor.Samsung A serisi zaten alınabilecek tek serisi olmasına rağmen yine de ne yapmak istiyor anlayan varsa uzaylı olsun.

Asus 3380 mha kullaniyorum zaten 6 inc

ambalaj guzel olunca copu bile satarsin.

A7 nin fiyati LG G4 ile ayni ya, o varken bu alinmaz ki

@02 Aralık 2015 10:28 G4 yerine A7 de alınır A8 de alınır. G4 kasası plastik deri arka kapak da kötü yıprandığı zaman çok kötü oluyor. Mağazalardaki teşhir ürünü G4leri gördün mü hiç ?

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play