İkinci Stranger Things hikayesi şimdiden duyuruldu

Stranger Things'in ikinci yardımcı hikayesi, 4 Haziran'da ortaya çıkacak.

İkinci Stranger Things duyuruldu!

Stranger Things'in 3. Sezonu 4 Temmuza kadar sunulmayacak ancak sevilen dizi için aradaki zamanı dolduracak yeni bir ürün Netflix'e geliyor. Bilim-kurgu serisinin ilk yardımcı romanı "Suspicious Minds" sadece birkaç gün önce yayımlandı ama Netflix şimdiden "Darkness on the Edge of Towm" adlı ikincisini duyurdu. İkinci roman 4 Haziran tarihinde, yani üçüncü sezondan bir ay önce yayımlanacak.

Suspicious Minds, 1969 senesi yazına geri dönüyor ve Eleven'ın annesinin (ve dizinin geçtiği Hawkins, Indiana kasabasının) MKULTRA hükümet projesine nasıl karıştığını anlatıyor. Darkness on the Edge of Town ise Şef Hopper'ın 1977 yılında New York City'de bir cinayet detektifi olarak görev aldığı zamanı anlatıyor.

Duyuru sırasında yazar Adam Christopher Darkness hakkında derinlemesine konuşmasa da, Netflix'in tanımlamasına göre "Eleven cevaplanmayan soruların cevaplarını merak ederken, Hopper, geçmişteki bazı sırları kabul etmek zorunda kalıyor." Ayrıca her iki ön hikaye romanı da, Stephen King'in 80'lerdeki kitapları yanında yabancı gözükmeyecek temalı kapaklara sahip olacaklar.

Okuyucu Yorumları