İlgi ve kalite ile Minton ödüle layık görüldü

Ev Elektroniği ve Taşınabilir Elektronik Ürünler Kategorisi'nde en beğenilen marka Minton seçildi.

  • Selim Öztürk
İlgi ve kalite ile Minton ödüle layık görüldü
Ödül töreni Olivium Alışveriş merkezinde yapıldı

'Tüm Tüketicileri Koruma Derneği' tarafından, üye tüketiciler arasında yapılan anket sonucu 'Ev Elektroniği ve Taşınabilir Elektronik Ürünler Kategorisi'nde markaya ilgi ve kalite açısından en beğenilen marka Minton seçildi. Olivium Alışveriş Merkezi'nde yapılan törende Minton'un ödülünü Depa Elektronik Sanayi Ticaret A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı adına Semih Demir aldı. 'Tüm Tüketicileri Koruma Derneği', Depa Elektronik Sanayi Ticaret A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demir'e 'Altın Adam'ödülünü layık gördü.

Depa Elektronik San. ve Tic. A.Ş., tüketici elektroniği ve bilgisayar aksesuarları konusunda Türkiye'nin güçlü kuruluşlarından biri olduğunu geçtiğimiz günlerde aldığı bu ödülle perçinledi. Ürünlerini tüketicilerin ihtiyaç ve isteklerine göre uygulamayı misyon edinen Depa Elektronik, işlevsel, yeni ve farklı ürünler oluşturmaya özen gösteriyor. Depa Elektronik, baş döndürücü bir hızla gelişen elektronik ve bilişim dünyasında Minton markasıyla, son teknolojileri müşterilerine yansıtıyor. Minton; MP3 çalardan dijital fotoğraf makinelerine, modemlerden web kameralara, ev sinema sistemlerinden mini müzik setlerine, bilgisayar oyun ekipmanlarından oto ses sistemlerine, ev telefonlarından telsizlere dek elektronik ürünleri ve aksesuarlarını içeren çok geniş bir yelpazede ürünler sunuyor.

Bilgi için
ELA KAYA/QUATTRO İLETİŞİM
0 212 212 79 99/ 0 533 601 01 19

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

aslında kalitesiz gibi görünsede, ben bazı ürünlerinin iyi olduğu kanaatindeyim, mintonu tebrik ediyorum

Bu marka yı beğeniyorum.Çünki hem ucuz hem kalite li mallar yapıyorlar.Yanlız 5+1 ses sinema sistemlerinin ufak modellerinde bass yönünden biraz çuvallamışlar ama genede ufak fiyat olarak büyük getirisi var.

Valla ben 2 yıldır MINTON MMP-3059 videolu mp3 çalar kullanıyorum. Gayet memnunum.

MİNTON hak ediyor brovo tebrik ediyorum zaten minton bir dünya markası ve her zaman en iyisi ve en uygun fiyatlısı zaten çapıda rakipleriyle diğer markalarla kıyaslanamıycak kadar büyük MAŞALLLAH

Kaliteli bir marka tebrik ederim

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play