İlginç bir Apple Car konsepti!

Yeni bir Apple Car konsepti, Apple'ın 2020'de piyasaya süreceği otomobili böyle hayal ediyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat İlginç bir Apple Car konsepti! Yeni bir Apple Car konsepti, Apple'ın 2020'de piyasaya süreceği otomobili böyle hayal ediyor!

Teknolojiyi yakından takip edenlerin önemli bir kısmı, Apple Car hayalleri kurmaktan bıkmayan kişilerden oluşuyor. Apple'ın otomobil üreteceğine dair elimizde henüz güçlü bir ipucu yok ancak bu, tasarımcıların hayali çizimler oluşturmasına engel değil.

ConceptsiPhone'un geçen hafta YouTube kanalında paylaştığı videoda Cadillac'ı andıran bir Apple otomobili görüyoruz. Konsept otomobil, Apple'ın 2020'de piyasaya süreceği otomobili tahmin etmeye çalışıyor. OScar yazılımıyla çalışan otomobil, Safari, Apple Maps, Siri, Apple Watch ve iPhone entegrasyonunu kontrol panelinize taşıyor.

Geçen ay ortaya çıkan raporlar Apple'ın Apple.car, Apple.cars ve Apple.auto alan adlarını kayıt ettirdiğini söylemişti. Bu alan adlarının hiçbiri henüz aktif değil ve Apple'ın bu alan adlarıyla ne yapacağı bilinmiyor. Ancak firmanın telefonunuzu otomobille eşitlemek, sürüş sırasında navigasyon ve müzik işlevleri sunmak gibi otomobillere yönelik çeşitli işlevler üzerinde çalıştığı biliniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

tesla bunu seneye yapar :D

@30 Ocak 2016 21:30 Zaten var. Ayrıca bu Apple araba yapmayı hayal bile etmesin mümkünswe. Onu da 5 misli fiyata satar ve motorunu verir frenini parayl ayrı satar. Üstelik 2020 yılı hayalinda hala fosil yakıt kullanan araba yapacak kadar geri kafalı ve doğaya zarar vermeyi umursamayan bir firma olduğu görünüyor. Trajikomik.

Bu videodan cikardigim sonuc Jaguar+audi+volvo= apple car

@31 Ocak 2016 03:43 bravo, mükemmel bir tahlil yeteği. çağın kayıp keşfisin sen.

Mumkunse Araba Felan Yapmasin!4 Lastigi Var Diye Arac Piyasasina Patent Davasi Acar Tekelci Firma!!

3 lastik verir 4 üncüyü parayla satar

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost