İlginç bir iPhone klonu: iphone T199

Apple'ın yeni multimedya canavarı iPhone 3GS de klonlandı, ortaya iphoneT199 çıktı...

İlginç bir iPhone klonu: T199
iphoneT199: Kırmızı iPhone klonu (resim: eemobi.cn)

İnternette yine iPhone 3G S'nin bir klonu ortaya çıktı. "iphoneT199" seçime göre koyu kırmızı, mat siyah veya beyaz renkte sunuluyor ve fiyatı 130 Euro civarında. Ne yazık ki klon, içsel değerler açısından orijinalinin yanına yaklaşamıyor. Cep telefonunda UMTS yok, sadece 1,3 Megapiksel kamerası var ve ancak 2 GB depolama alanı sunabiliyor.

iPhone klonunun minyatür sürümü de satışa sunuluyor. "iphone mini" 99 x 55 x 10 mm ebatlarında, 95 gram ağırlığında ve yine koyu kırmızı ve mat siyah renklerde sunuluyor. Donanımsal açıdan iphoneT199'a benzeyen iphone mini, çift SIM kart desteğiyle beraber geliyor. Dil olarak sadece İngilizce ve Çince destekleniyor.

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

hahaha:) bu neki bizim ülkemizde neler var bir bilseniz ben buna güler geçerim.

yakında birebir gerçeğini yapacak bunlar...

doğan görünümlü şahin yaptıranlar ile bunu kullananlar arasında zerre fark yok.heriki tipte acayip kroooo.iphoneu kaliteli yapan teknolojisi,bununki dışı hoş içi boş,kaldıki çin malı kullananlardan özellikle de yenilerini alanlardan nefret ediyorum.umarım anlamışınızdır.....
buarada şahin kullanan hacı murat vs kullananlara lafım yok.benim lafım arabanın kendisinden fazla para verip müziğin sesini souna kadar açanlara.sonuçta o arabalardan az kullanmadık.

çinliler iyice saçmalıyor ellerinde gerçekten teknoloji var ama orijinal yapmak yerine kopyalıyorlar. ama bazı çin telefonları kopya olmuyor. bende 9 aydır çin telefonu kullanıyorum hiç sorun çıkartmadı dokunmatik ekran filan ekranıda çizilmiyor ama bunu nokıa yapsaydı yada apple yapsaydı fiyatı 1000 tl den fazla olacaktı tabi ben aldım 180/6 olarak.

kendilerinin para ettiğini bir duysalar kendilerinide kopyalar bunlar!!

bu kadar teknoloji var aynısı kopyalayın saçma sapan iş yapmayın

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir