İnanılmaz 5 açık artırma!

Çoğumuzun yüzüne bile bakmayacağı bu 5 eski ürün, internet üzerinde inanılmaz rakamlara satıldı!

Kullanılmış bir kola ne kadar para verirdiniz?

Kullanılmış bir kola ne kadar para verirdiniz?
Michael McDonad'ın büyük dikkat çekti

Michael McDonald Arcade Stick

Bilgisayar oyuncuları olarak firmalar tarafından üretilen oyunlarla ilgili birçok ürünü almaya can atarız. Call of Duty kaplamalı farelere gereğinden fazla para vermek, Diablo III baskılı mouse pad'lere onlarca lira harcamak ya da sevdiğimiz oyunun baskılı t-shirt'ünü almak... Peki, beş defa Grammy ödülü kazanmış Michael McDonald'ın resminin baslı olduğu bir ürüne sahip olmak ister miydiniz?

Belki siz değil ama birileri bu ürün için büyük mücadele vermiş durumda. 2012 yılının Şubat ayında açık arttırma sitelerinden bir tanesine düşen ürün, tamamen el yapımı bir arcade joystick. PSOne ve PS2 ile uyumlu şekilde çalışan ürünün üzerinde bulunan baskı haricinde bir özelliği daha var: Bir önceki kullanıcısı birçok turnuvayı bu kol ile kazanmış. Kullanılmış olduğu her yanından belli olan ürün, toplamda verilen 31 teklifin ardından 137,50 dolardan satılmış durumda. Siz bu durumda ne yapardınız bilmiyoruz ama biz aynı paraya yeni jenerasyon bir kol almanızı tavsiye ediyoruz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

bunların hepsine beyin dokuz taksitle herhalde :)

@13 Mar 2014 14:21 beyin bedava

@13 Mar 2014 14:21 Bunlarin beynine 9 tane 9 cekirdekli islemci taksan yine beyinsiz kalirlar.

@13 Mar 2014 14:21 Bunlardaki beynin bir eşdeğeri bizim politikacılarda var :)

adamlar zengin, sizin çeneye vurmuş.

"Genel saçmalığı bir kenara bırakacak olursak; Amerika üzerinde bir adet mikro dalga fırın ve 3DS XL satın alındığında bile satışı yapılan üründen 2.000 dolar daha az bir maliyet ortaya çıkıyor..." Bunlar hakketen manyakmış o zaman

Zevk meselesi insanlar bazı şeyleri gerçekten çok isterler

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir