İncelik, tasarım ve güç: Acer Aspire Timeline

Çok ince ve en hafif laptop Acer Aspire Timeline, bu inceliğini performans ile bir araya getiriyor.

İncelik, tasarım ve güç: Acer Aspire Timeline

Acer, "eyvah şarjımı unuttum" derdine son veriyor. Dünyanın ilk 8 saatten daha fazla pil ömrüne sahip çok ince diz üstü bilgisayarı olma özelliğini taşıyan Intel(R) Islemcili Acer Aspire Timeline, yüksek performansa sahip ürün özellikleri ile ilk ve tek olacak. Acer Aspire Timeline, teknoloji meraklılarının bir düzüstü bilgisayarda en çok aradığı özellikler olan incelik, tasarım, performans, güç, hafiflik ve bağımsızlığı bir araya getiriyor. Haziran ayı içerisinde Türkiye'ye gelecek 4 farklı modeliyle Acer Aspire Timeline serisi, 699 $ ve 899 $ arasındaki fiyatlarıyla teknoloji severlerin beğenisine sunuluyor.

Acer'in yeni serisi Aspire Timeline, daha fazlasını isteyen teknoloji meraklıları için özel olarak tasarlandı. Acer, kullanıcıların daha uzun süre kablosuz çalışabilmesi için daha büyük ve ağır piller kullanmak yerine, bilgisayarın ağırlığını arttırmadan daha verimli ve enerji tüketimini minimuma indiren dizüstü bilgisayarlar üretti.

"Akıllı Güç" tuşuyla 8 saatten daha uzun süre özgür olmanın keyfini yaşayın...

Ultra-düşük voltajlı çift çekirdekli Intel işlemci sayesinde Aspire Timeline, 8 saatten uzun pil ömrü ile kullanıcılarına daha fazla zaman sunuyor. Intel® Core™ 2 Duo ultra düşük voltaj işlemcinin yanı sıra klavyenin üzerindeki Akıllı Güç tuşu, pil ömrünü daha çok uzatabilmeyi ve güç tasarruf kapasitesini attırmayı sağlıyor. Ayrıca maksimum performans için, Akıllı Güç tuşuna tekrar basıldığında, Aspire Timeline'ın normal şekilde enerji tüketmesi mümkün oluyor.

Özellikle enerji verimliliği performansı için tasarlanan Aspire Timeline serisi çok sayıda yenilikçi çözüm içeriyor. Intel® Core™ 2 Duo ultra düşük voltajlı işlemciler ve ekran görüntüsünü çok fazla etkilemeden arka aydınlatmayı azaltan Intel® Ekran Güç Tasarrufu Teknolojisi (Intel® DPST) tipik dizüstü bilgisayarlardan maksimum %33 daha fazla enerji tasarrufu sağlıyor. Böylece enerji tüketimi azaltılıp pil ömrü maksimum %40 uzatılarak sistem verimliliği büyük ölçüde arttırılıyor.

Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir