İndirin: Akıllı medya oynatıcı Muffin player

Medya oyantıcınızın şarkıları sizin için dinleyip sıralamasını ister misiniz? Bu yazılımla mümkün...

  • Halil Mollaoğlu
Mufin player: Bırakın arşivinizi yönetsin
mufin player: Her zaman birbirine uyan şarkılardan oluşan listeler.

Mufin yazılım topluluğu "Mufin player" ile kendi müzik arşivinizi yeni bir yöntemle yönetebileceğiniz bir yazılım sunuyor. Program sıralama ve parça bulma için müzik arşivinin ses yapısını kullanıyor.

Her şarkı için akustik bir parmak izi oluşturuluyor; bu parmak izi tempo, enstrümanlar, ses yoğunluğu veya ritim yapısı gibi 40 farklı kriteri içinde bulunduruyor. Bu teknoloji ilk olarak Fraunhofer Institute, yani MP3 formatının yaratıcısı tarafından geliştirildi.

Bu parmak izlerinin yardımı sayesinde araç, müzik arşivini sese göre sıralayabiliyor ve otomatik olarak şarkı listeleri oluşturabiliyor. Yazılımın beta sürümünü aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Download: Mufin Player

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

tasarımını neden hep iTunes gibi yaparlar anlamam :( songbird de iTunes'a çok benzer bir arayüz kullanmıştı .

ram tüketimi nasıl

tasarımını neden hep iTunes gibi yaparlar anlamam :( songbird de iTunes'a çok benzer bir arayüz kullanmıştı .
*****************************************************
Yukarıdaki yorumu yazan kullanıcıya cevap olarak şöyle diyeyim. Mesela insanlara 10 yıldır hep aynı pide ekmegi veriyorsun. 11. yıl tuttun ekmegin şeklini ve tadını degiştirdin. O zaman millet önce afallayacaktır. Yeni ekmege alışması da zaman alacaktır. Bunu da öyle düşün. Dikkat edersen benzer programlar hep birbirinin ikizi gibidir. Sadece özellik farkı vardır. Tarayıcılardan yola çık. Ya da winamp programlarından. Olmadı office ;) umarım anlatmak istedigimi anlamışsındır.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play