İndirin: ATI ve nVIDIA'dan yeni sürücüler

ATI ve nVIDIA, ekran kartları için yeni sürücülerini yayınladı. İndirme bağlantıları burada...

İndirin: ATI ve Nvidia'dan yeni sürücüler
ATI ve nVIDIA: Yeni sürücüler hazır!

Hem ATI hem de nVIDIA, ekran kartları için yeni sürücülerini yayınladı. Yeni sürücüler ekran kartlarının oyunlarla yaşadığı bazı uyum sorunlarını ortadan kaldırırken grafik performansını da artırıyor. Bazı küçük yazılımsal hatalar da yine güncel sürücülerle gideriliyor.

Bunun yanında ATI, yeni Catalys Center sürümüne fan kontrol yeteneği de ekliyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar fanın dönüş hızını ayarlama şansına sahip oluyor.

Yeni sürücüler için aşağıdaki bağlantılara tıklayın ve kart modelinizi - işletim sisteminizi seçerek indirme işlemini başlatın.

Download:
ATI Catalyst 8.10
nVIDIA GeForce 178.24

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Pek sık güncelleme gereği duymam yaa.

Asus F3Sc kullanıcısıyım.
2007'nin 5. ayından beri herhangi bir ekran kartı güncellemesi yapılmadı.
(Nvidia laptop-notebook kullanıcılarının ekran kartı güncellemelerini üretici firmanın web sitesinden yapmaları gerektiğini söylüyor.Kısayol tuşları, güç yönetimi gibi konularda sıkıntı oluşabiliyormuş aksi takdirde.)

ATI overclock yeteneklerinin üzerine fan kontrolü de eklemiş ama Nvidia hala böyle bi esneklik yapabilmiş değil .

nvidia sürücülerinede oc özellikleri eklenebiliyor, nvidia system tools eklentisini yükledikten sonra nvidia kontrol paneline performans ve izleme secenekleri eklenmekte ve bunlar kartın ısı ve carpanlarını izleyip frekansları degistirmeye olanak saglamakta....

ATI'yi bilmiyorum ama GeForce'un yeni sürücüsünde hangi oyunların video değerlerinde ne kadar artma olduğu yazıyor

arkadaşlar şöle bi geçmişe akalım s3 trio 2 mb ekran kartları ile oyun oynadığımız zamanlara gidelim o zamanlar nvidianın hangi modeli vardı ati nin hangi modelleri vardı :) kesinlikle atinin hakkı yenilemez şimdi sadece 1 tane ekran kartı var Nvidia Quadro 1.5 gb ekran kartı diyo 384 byte bir ekran kartı çıkardı başkada bişi yook onada 7 milyar diyo sadece kendini ulaşılmaz yapmaktan başka bişi değil Her Zaman Ati.... başka ekran kartıda bilmem....

Sen de yorum yaz