İndirin: AVG 8.5 ile büyük yenilikler...

Anti-virüs devi AVG, 8.5 sürümü ile hem ücretli hem ücretsiz kullanıcılara büyük değişimler sunuyor.

AVG'den dev güncelleme!

Günümüzde anti-virüs yazılımı kullanmayan hemen hemen hiçbir kullanıcı kalmadı. Bu da doğal olarak anti-virüs yazılımları arasında önemli bir rekabete yol açıyor. Anti-virüs devlerinden biri sayılan ve bu yarışta öne geçmek isteyen AVG yakın zamanda XPL ve Sana Software'i satın almıştı. Bu atılımı ile desteklenen yeni sürümü 8.5 ile, 80 milyondan fazla ücretli ve ücretsiz kullanıcısına yeni sürümü ile önemli yenilikler sunuyor.

Bu yeniliklerden ilki güvenli sörf. AVG artık kullanıcıların girmek istedikleri web sayfası daha yüklenmeden kodlarına erişip, güvenli olup olmadığını kontrol edebiliyor. Ücretsiz sürümün en önemli yeniliği sayılan bu özellik sayesinde zararlı sitelere erişim çok daha önceden önlenebiliyor.

Ücretli sürümdeki en önemli yenilik ise, Sana Software'in satın alınmasıyla daha da geliştirilen "davranışsal" virüs taraması. Yani çalışan programların davranışlarının incelenmesiyle zararlı olup olmadıklarının anlaşılabilmesi. 80 milyon kullanıcıdan her 4 saniyede yeni bir rapor geldiğini söyleyen AVG yetkilileri, bu sayede zararlı programların davranışlarını çok daha önceden tespit etmenin mümkün olduğunu belirtiyorlar.

Download:
AVG Anti-Virus Free Edition 8.5

Okuyucu Yorumları