İndirin: AVG 8.5 ile büyük yenilikler...

Anti-virüs devi AVG, 8.5 sürümü ile hem ücretli hem ücretsiz kullanıcılara büyük değişimler sunuyor.

  • Ümit Öncel
AVG 8.5 ile büyük değişimler
AVG'nin yenilikleri daha güvenli PC'ler ve daha güvenli web için.

Günümüzde anti-virüs yazılımı kullanmayan hemen hemen hiçbir kullanıcı kalmadı. Bu da doğal olarak anti-virüs yazılımları arasında önemli bir rekabete yol açıyor. Anti-virüs devlerinden biri sayılan ve bu yarışta öne geçmek isteyen AVG yakın zamanda XPL ve Sana Software'i satın almıştı. Bu atılımı ile desteklenen yeni sürümü 8.5 ile, 80 milyondan fazla ücretli ve ücretsiz kullanıcısına yeni sürümü ile önemli yenilikler sunuyor.

Bu yeniliklerden ilki güvenli sörf. AVG artık kullanıcıların girmek istedikleri web sayfası daha yüklenmeden kodlarına erişip, güvenli olup olmadığını kontrol edebiliyor. Ücretsiz sürümün en önemli yeniliği sayılan bu özellik sayesinde zararlı sitelere erişim çok daha önceden önlenebiliyor.

Ücretli sürümdeki en önemli yenilik ise, Sana Software'in satın alınmasıyla daha da geliştirilen "davranışsal" virüs taraması. Yani çalışan programların davranışlarının incelenmesiyle zararlı olup olmadıklarının anlaşılabilmesi. 80 milyon kullanıcıdan her 4 saniyede yeni bir rapor geldiğini söyleyen AVG yetkilileri, bu sayede zararlı programların davranışlarını çok daha önceden tespit etmenin mümkün olduğunu belirtiyorlar.

Download:
AVG Anti-Virus Free Edition 8.5

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

çok hantal ve fazlaca false positive veren bir program.Ne ka para o ka köfte demiş atalarımız.

Saolun ben nod32 kullanıcısıyım :D

güzel bir girişim olmuş kullanıcıya ne kadar fazla kullanım olanağı verirse bir program okadar tutulur.....

En kısa zamanda türkçe olması dileği ile...

bende 8.0 var update ile 8.5 olmuyor

Autorun ları kaçırıyor

Yaklaşık 5 senedir AVG kullanıyorum. AVG'den çok memnunum herkeze bir defalik bile olsa denemesini tavsiye ederim gercekten çok iyi bir anti-virus programıdır.

N360 işin piri temiz kurulumlu ve tüm güncellemeleri bitmiş bir işletim sisteminde harikalar yaratıyor.Tüm güncellemelerinizi yapın kullandığınız işletim sisteminde registered olmasına önem verin ki sizi rahatlıkla koruyabilsin.Pardusumu da bununla ekstra korumak isterdim N360 ile ancak böyle bir imkanının varlığından habersiz bırakıyor Pardusum çünkü o beni koruyor.Gerekliyse bana haber verirdi kendi bünyesinde yani bir şekilde işletim sistemimin bir tarafından yani güncellemeler kısmından bana mutlaka ulaşırdı....Ancak ne sayfasından haberini alabiliyorum ne de kendi içinden keşke toolbar olarak gelebilseydi....Antispyware gibi birşeyle bazı arama motorları bu imkanı diğer işletim sistemlerine sunuyor....haydi kolay gelsin herkese son kullanıcının işi gerçekten çooook zor.....

en iyisi bitdefender kasıyor ama benim pc im önemli

avg 7 kullanıyordum hiç kasmıordu.Ama AVG 8 ÇOK PİS KASIYYOR.BENDE KALDIRDIM NİS 2009 U YÜKLEDİM EN UFAK KASMAYOK

avg 5 para etmez.

valla bu ara yeni virusler cikti en iyisi dedikleri virus programlari bile bulamiyor benim tavsiyem bu aralar : Eset Smart Security ve AVG

avg nin company name ile license number ı bulamıyorum

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play