İndirin: Firefox 3.1 Beta 3 hazır

3.1 sürüm numarasının kullanıldığı üçüncü ve son Firefox betası hazır. İndirin, deneyin...

İndirin: Firefox 3.1 Beta 3 hazır

Mozilla'nın Firefox 3.1 için üçüncü betayı 12 Mart'ta yayınlayacağını duyurmuştuk. Ve 3.1 sürüm numarasıyla yayınlanan son beta indirilmeye sunuldu. Firefox 3.1 Beta 3 geliştirilmiş bir gizli sörf modu ve yeni TraceMonkey JavaScript motorunda bazı iyileştirmeler içeriyor.

Mozilla, bu betayla birlikte 3.1 sürüm numarasını da tarihe gömmüş oluyor. Yine buradaki haberimizde söylediğimiz gibi, yeni Firefox'un dördüncü betası 3.5 sürüm numarasıyla yayınlanacak. Final sürüm ise Firefox 3.5 ismiyle karşımıza çıkacak. Henüz kesinleşmiş bir tarih yok; ancak final sürümün 2009'un ikinci çeyreğinin sonlarında hazır olması bekleniyor.

Download:
Firefox 3.1 Beta 3

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Az önce beta4'ün gecelik sürüm çalışmalarına göz attım ve hâlâ 3.1beta4 ismiyle devam ediyor. Bakalım 3.5 isim değişikliği nezaman yansıyacak.
Yansımasıda okadar da önemli değil önemli olan nihayi sürümün biran önce çıkması. bu sürümde işi bayağı uzattılar.

Teşekkür ederim. Hemen indiriyorum :)

şimdi biz bu betayı indirip kurduğumuzda eklentilerle uyumsuzluk gösteririmi yaptığımız ayarlar sıfırlanırmı Hızlı Erişim gibi bir şürü site var tekrarmı girecem kursammı kurmasammı karar veremedim

bide bu türkçemi

bide bu türkçemi

betalar uzmanlar içindir deneyip üzmeyin kendinizi...eğer geliştirici değilseniz şu an indirin 3.0.7 sürümünü bütün eklentilerle paşa paşa kullanın canınız sıkılmasın...3.1 betadır eklentileri çalıştırmayabilir dil sorunu da olabilir...

firefoxdan herzaman memnunuz

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play