İndirin: Ginipic ile tüm resimler emrinizde

İnternet üzerinde resim aramak hiç bu kadar kolay olmamıştı: Ücretsiz yazılım Ginipic emrinize amade

  • Ümit Öncel

Eskiden internet siteleri çok daha basit, bağlantılar çok daha yavaştı. O zamanlar internet üzerindeki bir sayfadaki resimleri görüntülemek için beklemek zorunda kalırdık ve resimler de çok sınırlıydı. Ama artık zaman değişti. Siteler daha gelişmiş hale geldiler, bağlantı hızları arttı ve internette o kadar çok resim var ki, aralarından tam olarak istediğinizi bulmak neredeyse imkansız hale geldi. Eğer siz de zamanınızı internet üzerinde, aradığınız resmi bir türlü bulamadan harcıyorsanız iyi bir haberimiz var: Ginipic ile bu işlem gerçekten çok kolay.

Programın son derece basit ara yüzü, size ilk olarak aradığınız resme dair bir anahatar kelime soruyor. Siz kelimenizi yazıp Enter'a bastıktan sonra aralarında Flickr, Google, Yahoo, DevianArt, Picasa'nın da bulunduğu 11 farklı kaynakta aramanızı gerçekleştirip sonuçları karşınıza ufak resimler halinde getiriyor. Bundan sonra istediğinzi resmin üzerine tıklayarak büyük halini görebilir, ilgili siteyi ziyaret edebilir, resmi hızlıca e-posta olarak gönderebilir, bilgisayarınıza kaydedebilir ya da favori sosyal ağ veya paylaşım sitenize tek tuşla gönderebilirsiniz.

Daha da güzeli, Ginipic ile sadece internet üzerinde değil, kendi sabit diskinizde kayıtlı resim dosyaları arasında da arama yapma şansına sahipsiniz.

Gerçekten de resim arama ve ardından paylaşma işlemini son derece basit hale getiren Ginipic'in en güzel özelliklerinden biri de ücretsiz olması.

Programı resmi sitesinden indirebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Ya cooliris bunun 2 katı

Aynen bunu beğenenlere Cooliris'de bakmalarını öneririm.

ginipic yada cooliris, buradan alarak ticari bir sitede kullandığımız herhangi bir ürüne telif hakkı ödememiz gerekmiyormu ? bu konuda bilgisi olan cevap verebilirmi acaba?

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play