İndirin: Windows'a bedava ince ayar...

İndirin: Vista'nızın standart ayarlarından memnun değilseniz, bu bedava araç tam size göre...

  • Ümit Öncel
İndirin: Windows'a bedava ince ayar...
Programın kullanışlı ara yüzü, işlemleri kolayca gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Windows'un var sayılan ayarları, Microsoft tarafından gerçekleştirilen uzun araştırmalar ve testlerden sonra şekillenir. Binlerce kişinin test ettiği sistem, dünya çapında milyonlarca kullanıcıya mümkün olan en ideal kullanım özelliklerini sunacak şekilde ayarlanır. Fakat bazı kullanıcılar için var sayılan ayarlar yeterli veya kullanışlı olmayabilir. Bu durumda Windows'un kayıt defteri veya farklı gelişmiş ayarlarına müdahale ederek sistemi tercih ettiğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Veya daha basit bir yol olarak, Vista için hazırlanan ücretsiz Ultimate Windows Tweaker (UWT) gibi yardımcı bir program kullanabilirsiniz.

UWT, basit ara yüzü ile tüm gizli veya karmaşık kişiselleştirme ayarlarını her seviyeden kullanıcı için son derece basit hale getiriyor. Değiştirilebilecek ayarları, Kişiselleştirme, Sistem Performansı, Ağ Ayarları, Kullanıcı Hesapları, Kullanıcı Hesap Denetimi (UAC) gibi kategorilere bölmüş olması da yine işlemleri ve seçim yapmayı kolaylaştırıyor. Windows'un hemen her türlü ayarını kişiselleştirebileceğiniz UWT'nin en güzel yanlarından biri de taşınabilir olması. Yani USB belleğinizle istediğiniz yere yanınızda götürebilir ve bulunduğu bellek içerisinden çalıştırabilirsiniz.

Eğer Windows Vista'nızı kişiselleştirmek istiyorsanız, programı şu adresten indirebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Windows 7'de de kullanabilirsiniz.

İşte bu iyi bir program. system klasorunde uac kapalı olmasına rağmen değişiklik yapmak için register kodu giriyordum. Bu programda buda mevcut. Vista kullananlar elinin altında bulundursun derim 400kb lık bir program ama faydalı :)

gerçekten çok güzel programcıkmış indirdim denedim

süper. keşke türkçe olsaydı ama okadar da sorun değil sanırım. aferin chip :)

süper. keşke türkçe olsaydı ama okadar da sorun değil sanırım. aferin chip :)

Bilgiler cok iyi amma daha yenileri cikabilir.
Lütfen acele etmeyiniz. Tavsiyem

işe yaramıyor çoğu zaten vista da var

Sen de yorum yaz