‘inf’ markalı ürünler çeşitleniyor

İnfronic tarafından pazara sunulan inf markalı ürünler çeşitleniyor. Şirket, USB bellek ve MP3 çalarlardan sonra inf markalı VGA ekran kartlarının da satışına başladı.

Geçtiğimiz yıl sonbahar aylarında pazara sunulan inf markası, giderek daha yaygın hale geliyor. İnfronic tarafından pazara sunulan ve fiyata duyarlı tüketici kitlesine yönelik kaliteli ama uygun fiyatlı ürünlere sahip bir marka olmayı hedefleyen inf markalı ürünler çeşitlendi. İnfronic, USB bellek ve MP3 çalarlardan sonra inf markalı VGA ekran kartlarını da pazara sundu.

Şu anda 128MB MX4000, 128MB FX5200, 128MB FX5700LE, 256MB FX5700LE ve 128MB PCI Express FX6600 olmak üzere beş model inf ekran kartı satışa sunuldu. İnfronic Ürün Müdürü Mahmut Ulucan, kısa süre içinde inf ekran kartı model sayısının artacağını belirterek, “inf markalı ekran kartları güvenerek satışa sunduğumuz ürünler. inf ekran kartlarını, S-Media markasının da üreticisi olan Anextek üretiyor” diyor. inf ekran kartlarını kaliteden taviz vermeden ama çok rekabetçi fiyatlarla satışa sunduklarını ve fiyat rekabetinde hep iddialı olacaklarını söyleyen Ulucan, “Bu nedenle inf ekran kartlarının pazarda çok hızlı bir şekilde yerini alacağını düşünüyoruz. Diğer inf markalı ürünlerimizle de bir sinerji oluşturacaklar” diyor.

İndirmek için tıklayın
Etiketler:

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play