Instagram çöktü, dünya ne yapacağını şaşırdı!

Instagram yeni güncellemenin ardından çökmeye başlayınca, tatil ve yemek fotoğraflarını paylaşamayanlar interneti inletti!

  • Cenk Atlı
Instagram çöktü, dünya ne yapacağını şaşırdı!

Artık çok büyük felaketlerin ve trajik hadiselerin bile ancak birkaç gün ara verdirebildiği Instagram'daki tatil ve yemek fotoğrafları bu defa biraz daha farklı bir nedenden dolayı paylaşılamadı. Zira popüler fotoğraf paylaşma platformu en son aldığı güncellemenin ardından birçok kullanıcının cihazında çökme sorunu yaşadı.

Kullanıcılar "yaşadıkları panik" ve çektikleri fotoğrafları paylaşamıyor olmanın getirdiği "endişeyle" hadiseyi Twitter'da gündeme taşıdılar.

Yetkililer söz konusu çökmelere karşı Instagram'ın daha önceki sürümünü indirmenin bir çözüm olabileceğini belirtiyor. Yapılan resmi açıklamada bu durumdan muzdarip olanları Instagram uygulamasını silip yeniden yüklemeleri tavsiye ediliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Bende çalışıyor bölgeseldir arıza.

instagram kullanan mı var? garip...

@grezimonk Expandedramblings.com'un 4 ay önceki açıklamalarına göre; -Dünya genelinde aylık 400 milyon kullanıcı, Instagram’ı aktif olarak kullanıyor. -Bu sayı günlük olarak hesaplandığında ise ortalama 75 milyon kullanıcı uygulamayı her gün aktif kullanıyor. -Bu rakamları internet kullanımı ile kıyaslayıp, yüzdeye vurulduğunda daha çarpıcı bir sonuç elde ediliyor. İnternet kullanan insanların yüzde 20’si Instagram kullanıyor.

Vah vaaahhh yazık oomuş uf ooomuş :'(

Kullanıcılar "yaşadıkları panik" ve çektikleri fotoğrafları paylaşamıyor olmanın getirdiği "endişeyle" hadiseyi Twitter'da gündeme taşıdılar. Vah vah ne büyük eksiklik. Bu kadar bağımlı olmak zorunda mıyız?

@28 Temmuz 2016 08:46 Yazıda bu "bağımlılara" güzel giydirilmiş....

Diğer milletler neyse de bizim örf ve töremizde, kişinin yediği yemekten bile bahsetmesi gerekirse, "afedersiniz" veya "hakkınızı helal edin" diye başlar anlatmaya. Olur da, diğer kişilerin canı çeker, günaha gireriz diye... Şimdi ise nasıl bu kadar yozlaştı insanlar... Gittiği restoranda, önünen gelen kebabı, daha masaya konmadan garsonun elindeyken, resmini çekip paylaşan insanın nasıl bir akıl ve zihin sahibi olduğu, şaşılacak şeydir...

Sen de yorum yaz