Instagram Windows Phone'a mı geliyor?

Android ve iPhone'un çok sevilen bu uygulaması, sonunda Windows Phone'a geliyor olabilir!

Instagram Windows Phone'a mı geliyor?

Meşhur fotoğraf uygulaması Instagram'ın Windows Phone'a geleceği dedikoduları, uzun süredir tavan yapmıştı. Geçtiğimiz günlerde Twitter'da paylaşılan bu fotoğraf ise, dedikoduların gerçeğe dönüştüğünü müjdeliyor olabilir.

AnonTechleaks.adlı Twitter hesabından paylaşılan fotoğraf, şayet Photoshop işlemlerine maruz kalmadıysa, Instagram'ın Windows Phone Store'da yer aldığını gösteriyor. İletinin açıklamalar kısmında yer alan "fotoğraflarınızı Android'de paylaşmanın kolay, keyifli ve ucuz yolu" kısmı bazı şüphelere yol açsa da, daha sonra yapılan düzeltmeyle iletideki "Android" kısmı "Windows Phone" olarak değiştirilmiş durumda.

Öte yandan fotoğrafta uygulamanın indirilmeye açık olmadığı belirtilmiş. Bu da fotoğrafın doğrudan geliştirici sayfasından alındığını gösteriyor olabilir. Her ne olursa olsun, Windows Phone için Instagram uygulaması şimdiye kadar yoğun talep almış durumda. Ancak Instagram cephesi, şimdilik konuyla ilgili bir açıklama yapmış değil.

Berk Toparlak

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Flickr varken instagram kullanmak gereksiz

Henüz facebook'un kendi resmi uygulaması bile yok, gerçi Microsoft facebook uygulaması yayınlamış ama önce facebook kendi uygulamasını yayınlamalı, sonra instagram için bir uygulama düşünmeli. Instagram çok güzel olur ama önce facebook.

@14 Mar 2013 21:30 wp resmi facebook yok ama microsoft'un yaptığı facebook uygulaması orjinalinden daha iyi

Facebookun resmi uygulaması yok diyen markete Facebook yazsa geliyor :) ayrıca wp de facebookun uygulamasına gerek yok zaten tümleşik :)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir