Instagram'a çoklu hesap desteği geldi!

Instagram'ın aylardır test ettiği önemli yenilik, sonunda kullanıcılara sunuldu!

  • Zeynel A. Öztürk
Instagram'a çoklu hesap desteği geldi!

Instagram, aylar süren test aşamasının ardından çoklu hesap desteğini sunmaya başladığını duyurdu. Böylece kullanıcılar, en fazla 5 hesabı üçüncü parti çözümlere gerek kalmadan, tek bir uygulamadan yönetebilecekler.

iOS ve Android'deki Instagram'ın 7.15 sürümünde sunulan yeni işlev, profil ayarları yoluyla kullanılabiliyor. Hesaplar arasında geçiş yapabilmek için profil ayarlarından kullanıcı adına tıklayıp hesap adını seçmeniz yeterli oluyor. Uygulama, hesapları karıştırmamanız için yeni görsel ipuçları da gösteriyor.

Tüm hesaplarınızı açık tutmanız halinde, hesaplarınız için uyarı almanız da mümkün. Bunun yanında dilediğiniz hesaplardan veya tüm hesaplardan çıkış yapmanıza izin veriliyor.

Instagram, çoklu hesap işlevi sunmakta biraz geç kalmış olsa da bu yeniliğin kitlelere ulaşmak için Instagram'ı kullananlar tarafından memnuniyetle karşılanacağından eminiz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

En sonunda aktif edildi

Bir adet su alalım üçte pipet!

Hmm, windows phone'daki 6tag (3.parti instagram uygulaması)'da 2013'den beri olan özellikten bahsediyorsunuz sanırım. :) Yeni deyince şaşırdım.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost