Instagram'ın eski logosu yaşıyor!

Instagram'ın yeni logosunu beğenmediniz mi? Öyleyse gelin, eski logoyu geri getirelim!

  • Cenk Atlı
Instagram'ın eski logosu yaşıyor!

Instagram'ın geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği tasarım değişikliği birçok kullanıcıda şok etkisi yarattı. Bir tür kamera temsilinin yer aldığı logosunu biraz daha renkli ve çok daha soyut bir hale dönüştüren platformun geçirdiği bu değişimin yarattığı etkiler halen devam ederken, şoku atlatamayanlara sevindirici bir haberimiz var. Zira çok alıştığınız ve yenisiyle asla değişmek istemediğini o eski Instagram logosunu geri getirmek aslında mümkün.

UX tasarımıcısı Juan Ramirez tarafından yaratılan; Safari'nin Instagram'ı açmasını sağlayan  bir bağlantı üzerinden Instagram'ı eski logosuyla kullanmak mümkün. Bu logoyu ekranınızda yeniden görmek için bu bağlantıya tıkladıktan sonra karşınıza çıkan yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli. Sonrasında da, "tuhaf" logolu gerçek Instagram uygulamasını da çöp kutusuna göndererek gözden uzak tutabilirsiniz.

Diğer yandan Ramirez'in bu numarası eski logoyu geri getirse de, bunun Instagram'ın açılışını da biraz yavaşlattığını ekleyelim.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

saçmalık..1 hafta kullan alışırsın hemen

Çağa ayak uydurmuş sadece renk tonu kötü olmuş :)

ilk safariye sonra instagrama yönlendirilmek.. uğraşmayın ne kadar saçma bir ikon olsa da alışılır. windows 10un rezil temasına alışanlar bile varken..

İnstagram'ın simgesi üzerinde gayet iyi düşünülmüş ve çağı yakalayan bir simge haline gelmiş gayet güzel.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

 

 

Turhost