Intel Kanal Konferansları

Intel, bayi ve sistem entegratörleri için düzenlenen Intel Kanal Konferanslarının 2004 Güz dönemi, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da Ekim ve Aralık ayları arasında gerçekleşecek.

Kanal programı üyelerinin, müşterilerine yeni kurumsal ve tüketici çözümleri sunmalarına yardımcı olmak için düzenlenecek olan eğitimlerin yanısıra, ağ yapıları ile ilgili oturumları ve üçüncü parti firmaların ürünlerini de sergilendiği Intel Kanal Konferansları’nın bölgede 11.000’den fazla üyeye ulaşması bekleniyor.

Türkiye’de 2 Kasım’da İzmir Hilton Oteli’nde başlayacak olan Intel Kanal Konferansları, daha sonra 4 Kasım’da Adana Hilton Oteli ve 11 Kasım’da Ankara Hilton Oteli’nde devam edecek. Intel Kanal Konferanslarının Türkiye ayağı, 23 Kasım’da İstanbul Ceylan Intercontinental Otel’de son bulacak.

“Intel® 915 G/P ve 925X Express Chipset’lerinin piyasaya sürülmesi ve Intel® Xeon™ işlemci tabanlı platformlarının gelişmiş özellikleri, kanal üyelerimiz için heyecan verici yeni pazar fırsatları sunuyor” diyen Intel’in Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Satış ve Dağıtım, Bayi Kanal Operasyonları Direktörü Maurits Tichelman, sözlerini şöyle sürdürüyor: “Intel, bu yeni teknolojik gelişmelerden tam anlamıyla avantaj sağlamak üzere bayi kanalını en son bilgiler ve stratejik araçlarla desteklerken, sektörümüzdeki en hızlı gelişen pazar segmentlerinden biri olan mobil çözümler için işletmelerden ve tüketicilerden gelen sürekli ve yoğun talebin getirdiği fırsatlardan da yararlanıyor.”

Bu yılki konferansın ana konusunu, Intel® Premier Ürün Sağlayıcıları ve Intel® Ürün Entegratörlerinin, Intel’in en yeni sunucu ve masaüstü platformları aracılığıyla kendilerine sunulan büyüme fırsatlarını en üst düzeye nasıl çıkaracağı oluşturuyor. Intel ayrıca, bayilerin ve sistem entegratörlerinin yeni ürün, eğitim ve pazarlama programları ile bu fırsatlardan yararlanmalarının onlara nasıl katkı sağlayacağını da açıklayacak.

Kanal üyeleri, yerel ve dünya çapındaki Intel temsilcileriyle biraraya gelerek, ekonomide meydana gelen başlıca değişimler, yeni müşteri gereksinimleri, yeni kullanım modelleri ve gelişmekte olan teknolojiler hakkında önemli bakış açıları kazanacaklar. Katılımcılar seminerler yoluyla, hızla büyümekte olan mobil teknolojiler ve sunucu teknolojilerinin yanı sıra en yeni bilgisayar kullanım modelleri hakkında da bilgi sahibi olacaklar.

İndirmek için tıklayın
Etiketler:

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play