Intel’den 25 ilde 5 ay sürecek Bilişim Panayırı

Bilgisayar sektörünün devleri Bilişim Panayırı için Intel Tırı ile 5 ay sürecek bir teknoloji turuna çıkıyor. Türkiye’nin dört bir yanında toplam 25 ilde düzenlenecek olan Bilişim Panayırında ziyaretçiler en yeni ürünlerle ve heyecan verici bilgisayar teknolojileriyle tanışacak.

Intel’in son kullanıcıya yönelik olarak düzenlediği Bilişim Panayırı, teknoloji tutkunlarını ve bilgisayar teknolojilerini daha yakından tanımak isteyen herkesi eğlenceli bir ortamda biraraya getirecek. Intel’in, Microsoft, HP, Philips ve Hızlı Sistem’in işbirliğiyle gerçekleştirdiği Bilişim Panayırı’na Casper, Aidata ve Cisco Systems da donanım sponsoru olarak destek veriyor.

Projenin ilk durağı olan Ankara’da start alan Bilişim Panayırı kapsamında Intel tırı, Ekim ortasına kadar toplam 25 il dolaşacak. Gidilen her ilde en az 2 gün kalacak olan Intel çadırı Türkiye’nin dört bir yanında gerçek bir panayır havası yaratacak. Bilişim Panayırında ziyaretçilere bilgisayar teknolojilerinin, yaşamımıza ne şekilde dahil olabileceği ve hayatımızı nasıl kolaylaştırılabileceği gösterilecek.

Intel Ortadoğu-Türkiye-Afrika Kanal Pazarlama Direktörü Ali Rıza Küçük, Bilişim Panayırı projesi ile ilgili yaptığı açıklamada bilgisayar teknolojilerinin hızla geliştiğini ve artık son teknoloji ürünlerin gündelik hayata girmeye başladığını söyledi. Ali Rıza Küçük sözlerine şöyle devam etti:

“Teknoloji çağı denilebilecek bir döneme giriyoruz. Her gün yeni bir ürün, yeni bir teknoloji harikası hayatımıza giriyor. Bu çok heyecan verici ve baş döndürücü bir dönem. Bir zamanlar hayal gibi görünen pek çok teknoloji artık hayatımızda; eğitimde, eğlence sektöründe, hayatın her alanında bilgisayarlarla iç içeyiz. Bilişim Panayırı sayesinde ise İzmir’den Urfa’ya, bilişim teknolojileriyle hiç tanışmamış olan insanlar bile, bilgisayarın aslında ürkütücü ve kendilerine çok uzak değil, tam aksine günlük hayatı kolaylaştıran bir unsur olduğunu görecekler.”

İndirmek için tıklayın
Etiketler:

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play