İnternet dünyası bir araya geliyor

Almanya'da ikincisi düzenlenen Interact 2008, Avrupa'nın online dünyasını bir araya getirecek.

Interact 2008 Berlin'de gerçekleştirilecek

Interact Konferansı, 2 ve 3 Haziran'da Berlin'de gerçekleştirilecek. Avrupa'nın önde gelen Internet kuruluşları, reklam ajansları, araştırma şirketleri ve medya ajanslarından yaklaşık 600 katılımcının beklendiği Interact 2008'in ikinci günü Alman Ticaret ve Sanayi Bakanı Micheal Glos tarafından açılacak.

Glos'un yanı sıra, Jaap Favier (Forester Research Başkan Yardımcısı ve Araştırma Direktörü), Susanne Kunz (Procter & Gamble Media ve İletişim Direktörü) ve Jay Stevens (My Space Avrupa İşletmesi Başkan Yardımcısı) konuklar arasında yer alacak.

Interact 2008, IAB Almanya öncülüğünde Online Marketing Circle (OVK) ve The Federal Association of the Digital Economy (BVDW) ortaklığı ile gerçekleştirilecek.

Avrupa online pazarlama ve marka stratejileri, online reklamcılığın yeni şekli, kullanıcı davranışlarındaki gelişmeler ve online reklam istatistiklerinin en güncel sonuçları, iki gün sürecek olan Konferansın ana konuları arasında yer alacak.

Online Marketing Circle Başkanı Paul Mudter yaptığı açıklamada, "Örnek çalışmaları, projeleri ve konuşmacıları, Avrupa'daki tüm ulusal IAB temsilcilerinin katılım ve teşvikleriyle özenle seçtik. İki gün boyunca sizlere zengin bir içerik sunacağımızı garanti edebiliriz." dedi.

Ayrıca WPP ve büyük medya şirketleri temsilcilerinin de konuşmacı listesine ekleneceği, içeriğin önemli markaların örnek vaka çalışmaları ile tamamlanacağı belirtildi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Yani bu nedir sonuç olarak? Diyelim ki o parayı verdik (parantez içinde yuhh!), ne görecez orda?

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
Interact 2008 Berlin'de gerçekleştirilecek
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir