İnternet her yerde sizinle

TTNet WiFi Kablosuz İnternet servisi ile İnternete sadece evden değil her yerden ulaşabileceksiniz.

İnternet her yerde sizinle

TTNet WiFi Kablosuz İnternet servisi ile İnternete artık sadece ev veya işyerlerinde değil, yoğun ziyaretçi alan alışveriş merkezi, hava alanı, kafe ve restoran gibi birçok noktadan da erişebilirsiniz.

WiFi Kablosuz İnternet servisi sayesinde, taşınabilir bilgisayarlar veya Wi-Fi uyumlu cep telefonları ile kafeler, restoranlar, hava alanları, terminaller, üniversiteler, oteller gibi pek çok sosyal alandaki TTNet WiFi servis noktasından hızla ve güvenle internete erişebilirsiniz. Üstelik bağlantınızda kullanılan cihazdan wi-fi sistemine kadar bilgiler şifreli bir şekilde, güvenle taşınır.

31 Mayıs'a kadar tüm TTNet ADSL aboneleri, TTNet WiFi Kablosuz İnternet servis noktalarından internete ücretsiz olarak bağlanabiliyor. Bunun için müşterilerin, TTNet WiFi servis noktalarında web tarayıcılarını açtıklarında karşılarına çıkan web sayfasına ADSL hizmet numaralarını, kullanıcı adlarını ve şifrelerini girmeleri yeterli.

TTNet ADSL abonesi olmayan İnternet kullanıcıları da TTNet WiFi servis noktaları veya Türk Telekom Ofislerinden satın alabilecekleri TTNet WiFi kartlarıyla bu hizmetten yararlanabiliyor. Günlük 30, 60 ve 150 dakika; haftalık 300 dakika ve aylık 1800 dakika şeklinde 5 ayrı seçenekte satışa sunulan bu kartlarla, TTNet ADSL abonesi olsun veya olmasın tüm tüketiciler TTNet WiFi servis noktalarında kablosuz İnternet erişimi servisinden yararlanabiliyor. Ayrıca TTNet, sayıları Türkiye genelinde her geçen gün artan sayıdaki TTNet WiFi servis noktalarlarında açılan web sayfasından kredi kartı ile ödeme yaparak da TTNet WiFi dakikası satın alma imkanını sunuyor.

TTNet WiFi servis noktalarının en güncel halini; www.ttnet.net.tr/ttnetwifi adresinden öğrenebilirsiniz.

Kaynak: hurriyet.com.tr

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Bıktım artık bunların tekel oluşlarından. Teknoloji getiriyorlar fakat bunuda cok pahalıya satıyorlar. Nedemek 30 -60 dk'lık erişim hakkı satın almak şimdide bunda mı köntör satın alacaz ? İletişim özgürlüğümüzü eğer paramız varsa mı satın alabilecez ? Nerde bu devlet neden haklarımızı korumuyorlar artık heryeri satmayı çok iyi biliyorlar nasıl olsa cahiliz hakkımızı aramayız sadece oy verelim ondan sonra ağzımızı bile açmayalım.. Nerede 3g nerede VDSL hani bugunlerde bunları kullanacaktık ? Hiç bir şirket bu fahiş astronomik karlardan vazgeçmez çünkü biz haklarını aramayı bilmeyen en zengin - fakir tüketici halkıyız..

Adamlar işlerini o kadar ciddiyetsizlikten uzak ki listede mardin yok mardin yerine iki tane mersi,n var bunlar birisinin ismi meğsin helal olsun e diyeyim

Kontür alarak internete ulaşmak güzel birşey ancak astronomik pahalı umarım en kısa sürede bunu düzeltirler ayrıca 31 mayıs tan sonra kendi abonlerine uygulanacak fiyatlar pek belli değil bu zaten sahip olduğun birşeye 2. kez para ödemek gibi bir şey olacak ilginç. TT net ile anlaşan mekan sahiplerine gelince Hukuksal anlamda elbette bedava internet gibi bir hizmet vermek ADSL bağlantı sözleşmenizde olmadığı gibi ayrıca sizin bağlantınızdan yapılacak olan hertürlü bilişim suçlarındada ilk sorgulanan siz olacağınız için elbette TTnet kabul edilebilinir bir çözüm görünüyor ancak sırf bu sebeplerden ötürü TTnet e kucak açmak müşteri memnuniyeti ilkelerinden cabuk ödün vermek gibi birşey oluyor bana göre en azından meslek kuruluşları olarak tüketiciye uygulanacak fiyatı indirmek için bir çaba gösterirseniz daha uygun olur diye düşünüyorum. Son lafım GSM operatörlerine sizin 5 yıl evvel yapmanız gerekeni içine düştüğünüz kavga ve gprs/edge hizmeti için istediğiniz fahiş fiyatlar yüzünden başkası yapmaya başladı atı alan üsküdarı geçecek siz cebe melodi logo satmaya devam edin 2-3 yıl içinde bütün gsm cihazlarında wireless olacak bakalım ne kadar logo satacaksınız ondan sonra

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play