Internet Hızınızı tam kapasite ile kullanın!

Ateş Yazılım'ın, bireysel kullanıcılar için hazırladığı beklenen Beta sürümü çıktı. İşte detaylar...

Internet hızınızın potansiyelini değerlendirin

Ve sonunda beklenen Beta sürüm çıktı. Ateş Yazılım, bireysel kullanıcılar için hazırladığı Turbo Internet programının ilk Beta sürümününü "We made it fast! (Onu hızlandırdık!)" sloganı ile yayımladı.

www.turbointernet.com adresinde duyurulan bu ürün, bireysel kullanıcılar için geliştirilmiş devrim niteliğinde bir yazılımdır. Ürün şuan Beta olsa bile internette gezinirken, video izlerken, müzik dinlerken, dosya indirirken vb. hattınızı 100% kapasiteye kadar kullanmanıza yardımcı oluyor. Böylelikle, kullanıcıya büyük bir zaman tasarrufu sağlıyor.

Son derece kullanışlı ve basit bir arayüze sahip. Beta sürümünde herhangi bir kayıt yaptırmanıza dahi gerek yok.. adresinden ücretsiz olarak indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sorun çıkartır mı?

Turbo Internet, daha önce internette görmeye alıştığımız, interneti hızlandırdığını iddia eden yazılımlardan tamamen farklı bir yapıya sahip. Kesinlikle bir kandırmaca değil. Özellikle Turbo Internet devreye girdiği zaman simgesinin yanıp sönmesi ve bize Turbo'nun devrede olduğunu bildirmesi son derece güzel düşünülmüş bir özellik.

Diyelim ki Turbo Internet özelliği kapalı iken bir dosya indirmeye veya video izlemeye başladınız. Turbo Internet aktif kutusunu işaretlediğiniz andaki gözle görülür fark, programın gerçekten de isminin hakkını verdiğini gösteriyor. Ayrıca bant genişliği kısıtlama özelliği de son derece güzel çalışmakta. Bu özelliği kullanarak download veya upload hızınızı kısıtlayabiliyorsunuz.

Firma Beta sürümünde sorun yaşanma ihtimalini düşünerek bir uninstall dosyası eklemiş. Şayet herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız aynı klasör içerisinde bulunan uninstall.bat dosyasına çift tıklamanız yüklenen DLL'i silmeye yardımcı olacaktır (Dosyaları silmez).

Nasıl kurulur?

Bilinen en yaygın programlar ile uyumlu çalışmaktadır. Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Safari, Opera, iTunes vb.

Eğer siz de internet'i artık tam manası ile kullanmak, hızınıza hız katmak istiyorsanız www.turbointernet.com adresinde yayımlanan Beta sürümünü hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl kurarım?
- www.turbointernet.com adresine gidin
- "Click here to download the Free BETA version now!" linkine tıklayıp kurulum dosyasını indirin
- TurboInstall.exe kurulum dosyasını çalıştırın
- Kurulum bittikten sonra Masa üstünde Turbo Internet kısayolunu çalıştırın (Normalde kurulum sonrasında program otomatik çalışır)
- Turbo Internet kendisini Windows açılışına ekleyecek ve saat'in yanında simgesi görünecek
- Programı çalıştırdıktan sonra Language menusunden Türkçe'yi seçin
- "Bağlantı hızınızı seçin" listesinden kullandığınız hattın hızını seçin
- Kaydet tuşuna tıklayıp değişiklikleri kaydedin

Ve artık interneti Turbo olarak kullanmaya hazırsınız. Tek yapmanız gereken internette surf yapıp download ederken ve video izlerken, Turbo Internet'in keyfini yaşamak.

www.turbointernet.com

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 70 Yorum

Firma Beta sürümünde sorun yaşanma ihtimalini düşünerek bir uninstall dosyası eklemiş. Şayet herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız aynı klasör içerisinde bulunan uninstall.bat dosyasına çift tıklamanız yüklenen DLL'i silmeye yardımcı olacaktır (Dosyaları silmez).

Sadece bu programda var uninstall özelliği bu kadar övülmez ki :)

Bana pek inandırıcı gelmedi, bu konuyu yazan arkadaş denedi mi? (Ona göre indirelim!)

Final sürümü çıktığı zaman uninstall özellliğini kaldıracaklarmı yani ? bu yazıdan öyle anladım beta olduğu için uninstall koymuşlar ama final sürümünde gerek olmuyacak demiş gibisiniz. Bir diğer nokta Upload ve download doğru orantılıdır. Uploadı 0 yaparsanız hiçbir şey indiremezsiniz. Ne kadar çok upload olursa o kadar çok indirme komutu yollamış olursunu ki. uploadı kısmak hızı artırmak bir yana bazı durumlarda yavaş indirmeye bile sebebiyet verir özellikle aynı anda bir kaç dosya indiriyorsanız.

Bir diğer nokta tahminimce program antivirüs, windows, güncellemeleri gibi internet trafiği kullanan sistem programlarını devre dışı bırakarak hızlandırdığını iddaa ediyordur ki. Antivirüsüm, işletim sistemim güncellenmedikten sonra ne yapayım ben o kadar hızlı interneti ?

Tabiki türk telekom boyutuda var vaad edilen hızın ancak % 70 ini hatlara gönderebilen bir şirketle karşıkarşıyayız. oyüzden kendi çabamızla hızlandırmaya çalışıyoruz.

bi fark göremedim

bana sorarsanız amaçları interneti hızlandırayım ayaklarına türkiye kullanıcılarının nerelere girdiğini ne yaptığını vs gibi olayları raporlamak bilgi toplamak...

gerçekden ürünü tanıtmadaki anlatıma hayran kaldım :D daha nasıl anlatılırdı bilemiyorum umarım anlattıkları kadar vardır yoksa elde patlayan bi ürünün reklamı iyi olsada bir şey fark etmez...

Kötülemek istemem programı ,türk yazılımcılara destek olmak gerek ama ben network mühendisiyim,dolayısıyla bu ve bu tarz programların işe yaramayacağını belirtmek isterim,programı çektim kurdum denedim,belki benim bilmediğim bişey biliyorlardır diye ama açık ve kapalı halde rapidshareden dosya çektim hızda bi farklılık gözlemlemedim

daha oncede överek anlattıgınız bu şirkete ait cafe programının turbo netını denemış be yıne aynı testı bu prgoramda yaparak programın bi işee yaramadgını tescil etmiş durumdayım normalde 100- 120 kb arasında ınen adobe reader bu programla 70 - 90 a duşuyor yanı tamamen gereksız belkı 8 mgbit te ışe yarabılır ama 1 mgbit de ışe yaramadıgı kesın.
sevgili chip editörleri neden boyle gerksiz bi prgramı haber yapma geregi duymanızı hic anlamıyorum kalitenizi düşürdügünzü fakrında degilsiniz galiba neyse acıkcası chip ailesine yakıştıramdım.

arkadaşlar ben daha önce indirdim hata yaptım siz yapmayın programı bilgisayardan temizleyene kadar canınız çıkar ayrıca firefox da açılış sayfamı rehin aldı bir türlü bırakmıyor reklamlı bir açılış sayfanız oluyor çok uyuz bir durum dikkatli olun...

Programı kurdum. 1 mbps hız limitim var. Turknet adsl sitesinde yaptığım ve birkaç kez denediğim hız testinde Turbo internet açıkken 6500 , 7000 , 5500 gibi sonuçlar verdi. Turboyu kapattığımda ise 950 , 1020 gibi sonuç çıktı. Uydu Net'ten bağlanıyorum. Turbo internet açıkken bazı sitelerde ve film seyredeceğiniz zaman otomatik devreye giriyor. normal sorf'te beklemede kalıyor.

1sn dahi faydası olmadı youtube vidyoları açarken

aahhh chip aaaah artık herhangi bir teknik veri olmadan da makale yayınlıyorsunuz. İnterneti hızlandırdığını iddia eden firmanın ürününün tanıtımında indirme hızı 200 KB den (2Mbit in biraz altı) saniyede 1,5-2 MB ye (15-16 Mbit gibi) bir anda yükseliyor. Bu durumda dosya indirme hızımızı etkileyen faktörler?
-Dosyayı barındıran sunucunun özellikleri(coğrafi konumu ve upload kapasitesi)
-Dosyayı indiren zat-ı muhteremin bant genişliği
-Network un durumu(Evet dünya çapında ağ (www) bir network tür ve iki bağlantı noktası arasındaki sorunlar olabilir)
-Kullanıcının internet için kullandığı kablo türü (bakır hatlar deniz seviyesinde ve 20 santigrad derecede maksimum 8Mbit hızı destekler.Kaldıki daha kullanıcının santralden uzaklığını bilmiyoruz.
-ADSL2+ maksimum 24Mbit destekler
-İnternet bağlantısını optimize eden daha doğrusu upload ve download sırasını çeşitli önceliklere göre düzenleyen programlar var(cfosspeed) ama bu onlardan değil
-Gerçektende internet hızınızı bazı programlar ile değiştirebilirsiniz ISP nin size ayırdığı bant genişliğinden farklı bir değeri tekrar ISP ye iletiyorsunuz(uzun anlatımı var ama network admin yakalarsa bilişim suçlarından yatarsınız)

Kısacası programı denemiş olmakla birlikte (sanal pc de ;)) amacını çözemedim bir kerem interneti hızlandırmıyoro bir,ikincisi para istemiyorlar(henüz) üçüncüsü MALware desem virustotal taradı bişeyyok PEexplorer da ben bişey bulamadım dışarıya bağlantı istemiyor.
Du bakalım bir kaç gün sonra göreceğiz

Walla ben ilk sundugunuz programdan memnun kalmıştım ama anasayfamı kilitleyince sinirlerimi bozdu.internet veri hızını artırıyor.

hiçbir işe yaramadı

Son derece başarılı bir program olmuş kesinlikle. 8 mbps hattım var ve harbiden tam manası ile video izletiyor download yapmama yardımcı oluyor. Ama .rar dosyası değil kurulum dosyası geldi bana ve gayet başarılı. sanırım rar yerine kurulum koymuşlar ve süper başarılı olmuş hakkaten. daha önce verdikleri cafeler içindi sanırım ve açılış sayfası değişiyordu. bunda değişmiyor da. bir önceki konuya yazdıklarımı geri alıyorum :)

tebrikler

selam ben indirdim ama winrar la acilacak bir dosya yok yani exe dosyasi iniyor basil winrarlan acacagizki bunu siz yazmisiniz bir dosya acin onun icinde winrarlan cikartin diye ama ama winrarlan acilacak bir sey yok exe iniyor

nasıl başarıyor bilmiyorum ama mutlaka deneyin işe yarıyor süper...

Nedense bende bir yeşil bir kırmızı devamlı yanıp sönüyor. video izlerken yine çok donmalar var. proğram işe yaramıyor demem. tam çözebilirsem

Sürekli "beklemede" halinde kalıyor nasıl düzelcek acep?

güzel iyi düşünülmüşte interneti hızlandırdığı falan yok videoların görüntü kalitesini ses kalitesini düşürüyo yani video boyutu düşmüş oluyo bu sayede daha çabuk yükleniyo videolar interneti hızlandırdığı yok yani yanlış bilgilendirme yapmayın

ben denedim
turbo devre disi download hizi 720 kb
turbo aktiv download hizi 720 kb
iyi günler

CHIP ten bu denli gereksiz övgü beklemezdim.

kullandım pek farklı gibi gelmedi bana

Banada pek inandırıcı gelmemişti ama Chrome ile Youtube Hd videoları aşırı derecede hızlandı. Herkese öneririm.

Ben mi yanlış kullanıyorum yoksa programda mı hata var anlamadım, ama bunu kurunca daha da yavaşlıyor.

Kurdum ve belli bir iyileşme gördüm ancak kesin birşey söyleyebilmek için daha erken bir süre kullanmak gerek.

Program ilk izlenimlerime göre biliyorsunuz çeşitli bağlantı hızlarına göre optimizasyon yapan programlar var. Ancak bu programlar bir kere ayarı yapıp öyle bırakıyor. Bu programın avantajı, Windows bağlantı hızınıza bakmaksızın veri paketlerini aynı boyut ve düzende gönderiyor bu program ise anlık olarak bağlantı hızınıza göre veri paketlerini düzenliyor gibi.

Arkadaşlar eleştriler boşuna. Program browser içine aynı download managerlarda olduğu gibi birden fazla serverdan indirme desteği gömüyor. Yani program acıkken firefox ile downloadı bi deneyin bide kapalı iken deneyin farkı anlayacaksınız. Download manager lar aynı işi yaptığı için farkı göremezsiniz.

çok büyük fark gözlemledim ama nedense sadece firefox kullanarak indirdiğimde bu farkı görebiliyorum

aman bu programı kurmayın ben kurdum hiç girmez oldu nete...

operadaki turbo'da işe yaramıyor aksine yavaşlatiyor o yuzden indirme gereği bile duymadim :S

şuan için gözle görülür bir rahatlama hissediyorum internette

programı 3 sn içinde indirdim. turbo bu olsa gerek....

Bir çok arkadaşın cahilliğine denk gelmiş sanırım. Ama şunu belirteyim ki program kesinlikle işe yarıyor. Chrome ile dosya indirirken 4 Mbit bağlantının hiçbir zaman hakkını vermezdi. Şimdi tam kapasite indiriyor. Bir çok video sitesinde video izlerken takılmalar sorunlar oluyordu şimdi bir sorun yok. Hatta 4 Mbit bağlantı ile Youtube'da 1080p videoları neredeyse hiç takılmadan izliyorum. İşe yaramıyor diyen arkadaşlar bunu bana bir açıklasın ondan sonra işe yaramıyor desin.

Kurdum programı ve harika çalışıyor. Burada yazan birçok arkadaş daha denemeden yorum yapmış. 32 mbps vdsl bağlantım var ve youtube da video izlerken de denedim download yaparken de denedim. bende en az 10 kat fark oluyor.

yalnız bazıları videoların kalitesini düşürüyor yazmış bazıları da bilip bilmeden ahkam kesmiş. geçenlerde bi daha program verdiler böyle ama o açılış sayfasını değiştiriyordu ona rağmen kurdum kullandım. buradan birisi çıktı sfosspeed dedi. onu gidip kurdum sonra yazık ettim bilgisayara. deneyen arkadaşlar hızlarını seçsin mutlaka ve resetlesin bilgisayarlarını kurulumdan sonra.

32 yi 64 mbps yapmadı ama en azından tam manası ile 32mbps almamı sağladı. son derece başarılı ve kolay bir program. emeği geçenleri tebrik ediyorum.

sezarın hakkı sezara. 4mbps kullanıyorum. az önce vınn da da denedim. kesinlikle iddia edildiği ve övüldüğü kadar var.

adamlar beta sürümü çıkarmış ve acil durumlar için uninstall eklemişler. yani en ufak bir hatada yaptıklarını eski haline getirebilmeniz için sanırım. beta kardeşim program adı üstünde. acil durum yazıyor orada ayrıca kaldı ki uninstall programı denetim masasında zaten var :) burada ne diye dalga geçiyorlar bu konuyla anlamadım. millete eğlence lazım :)

Şahsen program benim için hüsran oldu. Youtube'ye giremiyorum sorun bendemi yoksa sitedenmi kaynaklanıyor ? ??

arkadaşlar yaptığınız download hızlarını hem programdan hem de task manager dan kontrol edin. task manager da network sayfasına gelin ve yüzde kaç kullandığına bakın. nasıl yapıyor bilmiyorum ama yapıyor işte. bildiğin hızlanıyor. siz sanırım download programlarında test ediyorsunuz. bu program sadece browserlarda çalışıyor ve şuan betası olduğu söyleniyor. büyük ihtimalle onlara da destek gelecek diye umuyorum.

Hiçbir farkı yok bazı video yüklemerlerde ilk yükleme başlangıcını geciktiriyor üstelik bazen ie de hata veriyor

Chip gibi bir sitenin böyle basit programları denemeden övmesi saçma geldi

Valla opera 10.60 ile denedim prg. açıkken download hızı daha düşük oldu :)
Videolar biraz hızlandı o kadar...
Programı kapayınca download hızımda arttı... :)

nasıl idm ve diğer download programları interneti full sömürüyorsa bu da aynı mantıkta çalışıyor sanırım.böyle bişey yapılabileceğini düşünmüştüm.bakalım başarabilmişler mi :)

Arkadaşlar şimdi 4 te 8 de 16 ve 32 de farklı kişilerle denedik. Bir de 1 mb olan arkadaş denedi o verim alamadı. anlamadım ama diğer hepsinde sorunsuz çalıştı. özellikle yurtdışında çok başarılı. ama 1 mb ta 100K ile download ederken şimdi 106-110 arası gidip geliyor. ben 200 leri geçer diye bekliyordum.

bu arada 1 mb kullanan arkadaş 100 ü seçti. hızlandı ama download çok geç başladı. hızı tam seçmek çok önemli sanırım

bunu nasıl yapıyor anlamadım ama bence bilgisayardaki süzgeçleri gevşetiyor sanırım :):) akıp gidiyo böylece :):):)

ben yükledim bence güzel bir program speedtest yaptm netime hızlanmıs önceden 13.288kbps idi şimdi 20.511kbps hızlandı harbiden de bence denein :D

1 mbit net kullanıyorum programı kurdum hızlanması gerekirken aksine neti hiç açamadı görev yöneticisinden takip ettim işlemci kullanımı çok yüksek ve bellek kullanımıda hızlıca artmaya başladı bi yararını göremedim maalesef..

Arkadaşlar ben 8 mega bit kullanıyorum programı kurdum hız testi yaptım 1.32 mb çıktı ben hayatımda bu hızı görmemiştim kaldırdım tekrar yaptım 4.12 mb çıktı hızım upload da 708 kb çıktı yani bende pek işe yaramadı bu program. hızımı daha yavaşlattı bende kaldırdım...

"Kurdum ve belli bir iyileşme gördüm ancak kesin birşey söyleyebilmek için daha erken bir süre kullanmak gerek.

Program ilk izlenimlerime göre biliyorsunuz çeşitli bağlantı hızlarına göre optimizasyon yapan programlar var. Ancak bu programlar bir kere ayarı yapıp öyle bırakıyor. Bu programın avantajı, Windows bağlantı hızınıza bakmaksızın veri paketlerini aynı boyut ve düzende gönderiyor bu program ise anlık olarak bağlantı hızınıza göre veri paketlerini düzenliyor gibi."

Yukarıda ki yazdıklarıma ek olarak bazı arkadaşlar siz programdan 1 mbit internetinizi 2mbit yapsın istiyorsunuz herhalde şimdiörnekleyecek olursak ben 1mbit kullanırken ulaşabildiğim en yüksek hız 110kb idi 1mbit bağlantı ile ulaşabileceğiniz maks. hız 127kbsdir. Bu program ile hattınızdan biraz daha fazla verim alabilirsiniz ancak 1mbit neti olanlar 127yi geçemez ama 127de ulaşamayabilirler malum santrale olan uzaklığınız ve kabloların kaliteside önemli. Daha yüksek bağlantıları olanlar farkı daha çok hissedeceklerdir. Mesela benim 8mbit çoğu zaman 6mbit kadar verim alabiliyorum arada 2mbit kaybım oluyor. Eğer program işe yarıcaksa 100-200 kbs gibi hissedilir bir fark görücem zaman göstericek ancak 1mbit kullanan arkadaşlarda en fazla 10-20 kbs hızlanma olacaktır hissetmeyebilirler. Ancak program yukarıda yazdığım gibi çalışıyor ise hızlanma olmasa bile eğer download sırasında bağlantı kopmaları oluyorsa bunlarda düzelmeler olabilir tabi yine yazılım-windows kaynaklı olması gerek sonuçta donanımsal olarak bir artısı olmaz.

Tamamen reklam bence zaten beta versiyonu ücretsiz. adamlar milletin kullanıp hataları bulmalarını isteyecekler. Ürün tam olarak çıktığında ise paralı olacak. kobay olmaya niyetim yok saolun

denemeden yazanlara çok gülüyorum ya. çoğu deniyor zaten herhalde çekememezlik bu olsa gerek. bende çalışıyor ve daha birçok kişi çalıştığını yazmış. bir arkadaş ta demiş ki bana bunun çalışmadığını ispat edin. gözle görülür birşey var. kafası basmayan işe yaramaz diyor.

çalışıyor işte kardeşim. herifleri yerden yere vurdunuz. betanın amacı ne? adam kalkmış ne diyor hataları bulacaklar. e herhalde bulacaklar windows bile bin tane beta çıkardı bu adamlar gökten inmedi ya. ufak tefek bazı şeyleri var inşallah tez zamanda düzeltirler onları da.

1-8mb sınırsız internetim var proğramı kurdum normalde 100kb+- indirme yaparken şimdi 1.7mb/sn ile indiriyorum ama bazen indirme işleminde takılmalar meydana geliyor

Sadece tarayıcı üzerindenmi çalışıyor yoksa online oyun oynarken veya torrent programlarla da çalışıyormu?

işe yaramaz program program açıtıgımda bir siteye bile giremedim herkezde farklı çalışır.!!! unnistal edip girebildim anca:@

bu program windows 7 çalışmıyor neden

programı yükledim denedim hız testi yaptım 8 mbps ye kadar olan hızım 36.66 mbps çıkınca gözlerim faltaşına döndü :). Tam test sonuna doğru aktifleşiyor bir anda ibre fırlıyor ve test bitiyor.Fakat bu bana bir aldatmaca gibi geldi çünkü download hızında bir değişiklik yok sadece adı var "36 mbps" indirirken yine eskisi gibi.Sitede video var flash player indirirken denemişler ben programı kapatıncada acıncada 500 600 kb arası bir hızla indiriyorum orada da denedim özellikle ama fark yok.Kullananlar sizlerde durum nasıl var mı işe yaradı diyen ?

Video yüklerlen ya da hız testi esnasında yeşil ışık yanıp sönüyor ama normal download da öyLe olmuyor Evet arkadaşın dediği gibi birden fırlıyor görünüşte ama downloadta bir fark göremedim

Arkadaşlar geçenlerde bşr forumda (adını hatırlamıyorum) programı yazan kişi speed test sonuçlarına bakmayın size tam değeri vermez dedi. zaten programın amacı speed test olayı değil. 2mb hattınız varsa ve yavaş kalıyorsanız nette bu hattı tam kapasite kullanmanızı sağlıyor. ben hiç kapatmıyorum sürekli açık en ufak bir hata da vermedi henüz

Merhaba ben indirdim kurdum Hızım 8Mps ancak programda Kırmızı işaret var sürekli beklemede diyor. nedir problem bilen var mı

gerçekten video izlerken çok işe yarıyor

Linux sürümü yok mu???

Özetle bu program hiçbir işe yaramıyor aksine kötüye gidiyor ve bu tamamen reklam kokan bir tanıtım.

ben yükledim bir kaç kullanımdan sonra beta versiyon diye yazı çıkarıp hata veriyor bir daha işe yaramıyor bunun tam sürümünü nereden buluruz videoları süper hızla açıyor hiç bir donma olmuyor.

bende indirip kurdum benimde hızım 8Mps kırmızı işaret var sürekli beklemede sebebi nedir acaba

1mbit internet ve idm kullanıyorum ie 8 ile denedim pek bir farkını görmedim yalnızca sayfalar biraz daha hızlı açılıyor

1 mbps kullanıyorum.gerçekten fark var. interneti hızlandırma amaçlı denediğim en başarılı program.

ben denedim hiçbirşey fark etmedi bide prog. kaldırmakla uğraştım

videoda hızlandırma oluyor olmasına da sessiz sedasız çaktırmadan sormadan hadycafe filter i yükleyip kafasına gore engelller koyması hiç hoşuma gitmedi ve sildim isterse ışık hızında olsun.Tarayıcınızdan eklentilere bakın arada giremediğiniz siteler olacak handycafe filter yazısı çıkar dediğimi daha iyi anlayacaksiniz herkeste bir kisitlama sevdasidir gidiyor birde zirt pirt güncel versiyonu indirin diye yazi çıkmaz mi sitedeki ayni versiyon halbuki. Böyle oyunlara gerek duyan yazılıma gerek duymuyorum!

Yanlış program indirmişsiniz. turbointernet.com adresindeki programlarını indirmeniz lazım. siz handycafe indirmişsiniz :)

Powernet. Bende oradan indirdim zaten programı yanlış indirmedim adsl hızını seçiyorsun kırmızı yesıl yanıyor sımgesi falan gayetde o program.Fakat dediğim olay şu ki bazı sitelere engel koyuyor kendiliğinden handy cafe filter yazısı çıkıyor halbuki handy cafe filter programı yuklu degil bilgisayarda turbo alana engelleme bedava yanlış program değil doğru programda yanlış içerik tarayıcılarda eklentilere baktığınızda görürsünüz.

ttnet net limitsiz kullanıyorum ve normal download hızım 80 kbps ye anca çıkıyor, çok çok 120 150 oda nadiren geceleri. bu programı kurduktan sonra download hızım 650 700 e çıktı kesinlikle sallamıyorum. ne kadar güvenli bilmiyorum ama cidden bende işe yarıyor

ben de programı kurup denedim hiç bir işe yaramıyo indirmeye basladığı an hızı yuksek gosteriyo ama o hızda dawnload yapmıyo hız göstergesini donduruyo sadece hiç bi faydası yok anlıycanız programın 3 farkı bilgisaarda denedim faydasını göremedim

Yaşasın artık internetim muazzam bir şekilde gönderme hızı 0kbps indirme hızıda 0 kbps çekiyor eskiden 1.5 mbps di

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play