İnternet için en iyi 25 cep telefonu

Eğer cep telefonunuzdan sık sık internete giriyorsanız, bu 25 telefondan biri sizin için...

  • Umut Ulu

Büyüyen dokunmatik ekranlar, daha iyi işlemciler, uygun intenet tarifeleri... İnternet günümüzde gerçekten önemli bir yerde. Hayatımıza bu derece giren internetin cep telefonlarımızda da önemli bir yer tutması tabii ki kaçınılmaz.

Her zaman online olmak eskiden bir hayaldi. Şimdi ise artık sıradan, normal bir olay. Bu yüzden üreticiler telefonlarını geliştirirken interneti de göz önüne alıyorlar. Operatörler ise, en uygun tarifeyi sunmak için yarışıyor.

Biz de internet tutkunları için, piyasadaki en iyi 25 "internet telefonunu" araştırdık. Galerimizde bu 25 modeli, sondan ilk sıraya doğru geri sayımla dizilmiş biçimde bulacaksınız.

İşte internet tutkunlarının kesinlikle değerlendirmesi gereken 25 müthiş cep telefonu... Tıklayın...

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Bu sitede Nokia'lara karşı bir tavır alınmış gibi hissediyorum nedense...

alınmalı da zaten halen piyasanın lideri modun da ortalıkta dolaşmamalı önce çaba sarf edip yerini geri kazanmalı ondan sonra ilgi görüp beğenilir.

cep telefonu dediğin cebe sığar bu birinci olan model ne ayak diğerlerini anladık da hadi

Yok lan, nokia ya ne tavır alınacak? Nokia kendine tavır almış zaar.

apple microsoftu bitirir nokia zaten milleti sömürdü senelerce dandik symbyn telefonları dünyanın parasına bizlere kakaladı ama artık milletin gözü açıldı apple ürünü kullanan bidaha başka bi ürüne dönmek istemez motorolaya gelince appleın basarısını kıskandıgı için pislik çıkarıyo işte kıskançlık böyle bişey

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play