İnternet Telefonu Geliyor, Annelerin Özlemi Bitiyo

Herhangi bir nedenden dolayı evinden uzakta bulunan çocuklara anne babaların duyduğu özlem, USRobotics İnternet Telefonu ile sona eriyor. Ürün, dünyanın her yeriyle bilgisayar üzerinden ücretsiz telefon görüşmesi yapılmasını sağlıyor.

Anneler Günü'nü birbirinden uzakta geçirecek olan anne babalar ve çocukların özlemlerini giderecek, telefonla doya doya, dakika hesabı yapmadan konuşmalarını sağlayacak bir ürün var. USRobotics İnternet Telefonu, bilgisayara bağlanarak Skype ve Google Talk gibi PC üzerinden sesli iletişim sağlayan yazılımlarla birlikte kullanılıyor. Model numarası USR9600 olan ürün, temel olarak küçük bir cep telefonu görünümünde. Ürün, bilgisayar üzerindeki USB girişine bağlanarak kullanılıyor. Cihazın LCD ekranı, yapılan görüşme ile ilgili her türlü bilginin görüntülenmesini sağlıyor. Caller ID, yani arayan numaranın görüntülenmesi özelliğini de destekleyen USR9600, sesli iletişim hizmeti veren diğer birçok anında mesajlaşma programıyla da kullanılabiliyor.

USR9600, yankı önleme, arka plan gürültüsünü azaltma gibi özellikleriyle VoIP telefon görüşmelerinin maksimum kaliteyle yapılmasını sağlıyor. İstendiği takdirde Skype’tan satın alınan kontörlerle USR9600’ü kullanarak sabit ve mobil telefonları çok ucuza aramak da mümkün. Farklı zil seslerine sahip olan ve sadece 300 gram ağırlığındaki cihaz, ek bir güç adaptörüne ihtiyaç duymadan USB port üzerinden çalışabiliyor.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir