İnternete sızan One 2 arayüzü merak uyandırdı

HTC One 2'nin internete sızan ana sayfa ekranı, telefonu bekleyenler arasında heyecan yarattı!

  • Cem Şancı
İnternete sızan One 2 arayüzü merak uyandırdı

HTC'nin amiral gemisi One'ın yeni versiyonu One 2'nin ekranı internete sızdı. Yeni ana ekranda, HTC'nin önceki modele göre daha geniş kutular kullanarak ana ekranı büyütmüş olduğu göze çarpıyor. Uygulamaların telefonun ana butonlarının altına kadar genişlemiş olduğu da dikkatlerden kaçmıyor.

HTC'nin M8 olarak isimlendirdiği One 2'nin ekranında, Flipboard uygulamasına benzer bir sistem kullanılıyor. Bu sayede, tüm uygulamalara ve diğer ekranlara sayfa çevirir gibi ulaşmak mümkün oluyor. Ayrıca telefonun navigasyon düğmelerinin de dokunmatik ekrana taşınarak sanallaştırıldığı göze çarpıyor. Böylece HTC'nin fiziksel tuşlardan vazgeçmiş olduğu da anlaşılıyor. Ancak bu ekranların HTC'nin son tasarımı olup olmadığı bilinmiyor. HTC her an tasarım değiştirip farklı bir görüntüyle ortaya çıkabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

nisan ayından beri HTC One m7 kullanıyorum çok memnunum kesinlikle htc one m8'i dört gözle bekliyorum her zamanki gibi müthiş bir cihaz bizi bekliyor

düğmeleri nexus gibi olmuş ama fontları küçük yanlışlıkla basılabilir mesela temple run oynarken engelden aşağı kayarken home tuşuna bastığınızı düşünün hele bir de rekora gidiyorsanız...

@07 Şub 2014 17:51 oyun oynarken otomatik olarak gizleniyor onlar

güzel olmuş

Beğendim...

Htc one şaşmam

Tuşların gizlenebilir olduğunu unutmayalım.

Mayıs ayından beri htc one kullanıyorum hiç memnun değilim kamerası berbat

@08 Şub 2014 13:24 o zaman lumia 1020 al sende

@08 Şub 2014 19:37 bazen nokia'nın sizlere para ödediğini düşünüyorum.

Htc one kullanıcısı olarak gerek güncelleme gerek tasarım ve androidi çok keyifli hale getirdiği için m8 i çook merakla bekliyorum.

Sen de yorum yaz