İnternette kampanya savaşı

Türkiye'de internet rekabeti hız kesmeden sürüyor. İşte gözümüze çarpan yeni kampanyalar...

İnternette kampanya savaşı

Türkiye'de internet erişim hizmeti veren şirketler arasındaki rekabet son açıklanan tarifeler ile daha da kızıştı. Bugün yeni bir internet bağlantısı aboneliği için başvurmak ya da tarifesini / servis sağlayıcısını değiştirmek ayrıntılı bir araştırmayı gerektiriyor.

Yaptığımız analizde, tüketicileri kendilerine çekmeye çalışan operatörlerin sundukları avantajlı seçenekleri mercek altına aldık. Galerimize göz atarak sizin için en uygun kampanyayı seçebilirsiniz...

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Kampanya ? biz niye göremiyoruz. 3. aydan sonra değişen ne oluyor ki

ben avantajda göremiyorum

Kendi fiber optik altyapısını kullanarak ve geliştirerek kullanıcılarına 100 Mbps'ye varan internet erişim hızı sağlayan superonline ı tebrik ediyorum.
Aralarında bir tek o farklı. Diğerleri hazır altyapı ile hizmet veriyor ve bu yüzden rekabet anlamında tarifelerinde çok bişey yapamazlar.

3G gelmeden abidik gubidik tarifelerle sözde yüksek hızda internet satıyor dolandırıcılar. Yüksek ihtimalle GSM Operatörleride sınırsız dedikleri 3G ye kota koyacalar. Benzer tarifeyi onlar çıkarmadan biz çıkaralım demişler. 8 mbit olmasınıda teoride 3G zaten 3.6 mbit bizimki biraz daha hızlı olsun demişler.

Süper Online' nın Kendi altyapısı yok Tellcom ile ortak olmuş Onun altyapısı ile Hizmet veriyor.

yanlış konu fiyatlar super online hariç fix tir değişiklik yapamazlar yapamıyorlar zaten boşuna kampanya demeyin

Tepkisiz tükeceyle dalga geçiyor hepsi.

uydunet'ten de bir kampanya bekliyorum. şimdilik ses çıkarmadılar ama umarım yaparlar.

gsm operatörleri de mobil internette rekabete girerse güzel olur

15 gb kotalı 8 mb/s ile ne yapayım 1 mb/s den ne farkı war dowload yapmayacaksam...

yaptıkalrı komedi gibii 8mb lik 4 gb kotalı paket şaka gibii aynı nedenmii zaten ben adsl aldıgımdan beli hiç bir zaman sabit ücret ödemedim ya 3 milyon ya 10 milyon fazladan ödüyorum malum türkiyede çogu kulanıcı kotalı alıyo servisi şimdi hızları yükseltiler milet youtube yada video sitelirnden filimlere abanıcak faturada bize
birde kota kendi kendine yükseliyo

kandirmaca al kuzum elma sekeri ama sadece sekerini ye..

istedikleri kadar kampanya yapsınlar internet hızmeti veren firmaların %90 ı türk telekom alt yapısını kullandığı sürece hiç birşey değişmez.Bu yetmezmiş gibi birde adil kullanım bahanesi çıktı neymiş efendim 15gb(3gün ile 1haftada arasında çok rahat aşılabilecek bir boyut) ı aşanların hızlarını 512mb a düşerecekler ay boyunca birde üzerinde aynı tarifeden para alacaklar. bulunduğum ilde kablotv olsa hiç tereddüt etmem uydunete geçerim.KabloTv imkanı olanlar tereddütsüz uydunete geçsinler enazından ttnet gibi adil kullanım gibi saçmalıklarla uğraşmazsınız.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir