Armut.com, hizmet sektörünü internete taşıdı!

Yazılım, boya, tadilat, nakliye, köpek eğitimi ve fazlası! Bu dev site, hepsini bir araya getirdi!

Türkiye'nin en popüler siteleri arasına girdi ve

Türkiye'nin en popüler siteleri arasına girdi ve

Türkiye'nin en popüler siteleri arasına girdi ve yatırım aldı

Henüz iki buçuk yıl önce kurulmuş olmasına karşın aylık 500.000 kişinin ziyaret ettiği Armut.com, bağımsız araştırma sitesi Alexa.com'a göre Türkiye'nin en popüler 40 alışveriş sitesi arasında yer alıyor. Tüm Türkiye ve Kıbrıs'ta hizmet veren Armut.com, bugüne kadar bütün illerden talep almış durumda. Konuyla ilgili olarak Başak Taşpınar Değim şunları söylüyor: "Armut.com iki buçuk yıldır artmakta olan bir ilgi görüyor ve alanında en çok tercih edilen ve güvenilen platform olarak liderliğini sürdürüyor. Kullanıcılar artık aradıkları doğru hizmeti Armut.com'da bulabileceklerini biliyor ve sitede ihtiyacı olan hizmeti kolayca buluyor. Doğru fikir, doğru bir ekip ve doğru strateji bizi başarıya götürdü. Bu başarımızı taçlandıran ve gururlandığımız bir gelişme de 2014 yılı başlarında Hummingbird Ventures'dan aldığımız yatırım oldu. Bu yatırımı da Armut.com markasının büyümesi için yönlendireceğiz".

En iyi hizmete en iyi bütçeyle ulaşmak Armut.com ile çok kolay

2011 yılında 50.000 TL kuruluş sermayesi ile işe başlayan, kısa süredeki başarısı ile dikkat çeken şirket, şimdilerde onbinlerce İnternet kullanıcısının uğrak yeri haline geldi. Doğru hizmeti uygun bütçeyle almak isteyen kullanıcılar, Armut.com üzerinde hem aradığı çözümü buluyor, hem de çalışan ve kuruluşlar hakkında yapılan değerlendirme ve yorumları görme fırsatını yakalıyor. Kullanıcıların hizmet verenler hakkındaki referanslarını değerlendirip en uygun ve en iyi hizmeti almasını sağlayan Armut.com, kolay biçimde ve kısa sürede en iyi alternatife ulaşmayı mümkün kılıyor. Bu özel sistem içerisinde hizmet üretenlerin daha iyi yorum, puan almaları ve bunun sonucunda da yeni işlere teklif verebilmeleri için performanslarını yükseltmesi de Armut.com'un kullanıcılarına sunduğu en önemli artılarından birisi oluyor.

Armut.com nasıl çalışıyor?

Hizmet ihtiyacı olan İnternet kullanıcıları, ücretsiz fiyat teklifi alma yöntemiyle çalışan Armut.com'dan kolayca faydalanıyor. Örneğin taşınacaksınız ve bu işi yapacak uzman kişilere ihtiyacınız var. Armut.com'a girip ihtiyacınızı kısa bir form doldurarak paylaşıyorsunuz. Armut.com talebinizi alıp onayladıktan sonra size kaliteli hizmet verebilecek evden eve nakliye firmaları ile sizi eşleştiriyor. Firmalardan işiniz ile ilgilenenler size teklif veriyorlar. Siz de gelen teklifleri değerlendirip en uygun bulduğunuz ile anlaşıyorsunuz. İşin sonunda hizmet aldığınız kişi veya kuruluşa ilişkin bir değerlendirme yapıp bunu Armut.com üzerinden diğer kullanıcılarla paylaşabiliyorsunuz. Hizmet alan için Armut.com'u kullanmak tamamen ücretsiz, sadece hizmet verenlerden hizmet bedeli olarak küçük bir komisyon alınıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Google, Arama Motoru, Ek hizmet sistemi, ıvır.com, zıvır.om gibi siteler kendi içerisinde fayda sağlayabilir fakat insanların gerçek çözümlere ihtiyacı var. Çözüme nerden ulaşacağını araştırtacak veri giriş, güncelle hammaliyeti sonucu 1 gr fayda nasreddin hocanın bir damla bal için kırk çeki çiğnemeye benziyor. Bu gün bir işletme sahibi bir ülkede aktivite için genel olarak üye olunabilecek sitelere ( harita siteleri, arama servisleri, dizinleri, satış siteleri, fiyat kıyas siteleri..) üye olmaya kalkar ise 5 yıl 3 personel bu işlere ayırması gerek zavallı 3-5 çalışanı olan esnaf ve kobilerin bu türde saçmalıklara ayıracak vakitleri yok. Büyük işletmeler ise sosyal vs genel kabul görmüşlerde olsun diye çalışma yapıyor. İnsanların bu türde saçma sapan çözüm olmaktan çok bana veri gir saçmalıklarından uzaklaşması gerek.

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Türkiye'nin en popüler siteleri arasına girdi ve
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir