iOS 4.3.3 güncellemesi yayınlandı!

Apple'dan casus iPhone skandalına çözüm jet hızıyla geldi: Karşınızda iOS 4.3.3 ve tüm yenilikleri.

  • Gökay Özbudak

Apple'dan iOS kullanan cihazlardaki konum skandalına müdahale iOS 4.3.3'le geldi. Yeni iOS sürümüyle konum kaydetme sorununa çözüm bulan Apple, kullanıcılarının içini de rahatlatmak istiyor.

Android ve Windows Phone 7'de de ortaya çıkan kullanıcıların konumlarının kayıt altına alınması, özellikle iOS cihazlarda bu özellik kapatılsa da bu kullanıcıları şüpheye iten durum devam ediyordu. Apple bu özellikle ilgili sorunu düzeltirken konum kaydetme ön belleğini de düşürdü.

Son iOS güncellemesinin çalışacağı cihazlar Apple tarafından şu şekilde sıralandı; iPhone 4(GSM), iPhone 3GS, iPad 2, iPad, iPod touch( 3. ve 4. nesil). Diğer mobil işletim sistemlerinin konu hakkında ne yapacakları merakla bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Takip işinden ziyade: Su an viber, whatsapp, angry birds, Fifa 2011, Fight night dahil 15 yakın program açık ve free ram 370 mb. Eski sürümde olsa free ram 30-40 mb,yani ram'dede iyileştirilmelerin gözden kaçmaması gerekir! Ve ayrıca gevey turbosim ios 4.3.3'dede sorunsuz çalışıyor ...

Özgür yazılım kullanmadıkça "acaba?" diye sormaya hep devam edeceğiz. Windows'un arkada ne işler çevirdiğini hangimiz biliyoruzki??

İyi güzelde iphone 3 üçün veri depolama söz konusu değil miydi. Bu güncelleme iphone 3 üde içermeliydi.

ben muzik dinlerken de gps işareti çıkıyordu. bakalım güncelleyelim. pilden tasarruf edileceğini düşünüyorum

hayırlı uğurlu olsun ne diyelim

bu sürümde wifi internet paylaşımı iptal edilmiş kayıpp !!!

Sen de yorum yaz