iOS 7.1: Bir güncellemeden ötesi!

iOS 7.1 ile beraber, bakın iPhone ve iPad kullanıcılarını hangi sürprizler karşılayacak...

  • Levent Öztürk
iOS 7.1: Bir güncellemeden ötesi!

Artık geliştiricilere daha fazla beta sürümü sunulmayacağı yönünde gelen haberlerle beraber, Apple'ın iOS 7.1'inin genel kullanıma açılma vakti gelmek üzere.

BGR'nin söylediğine göre, yenilenmiş iOS 7'nin ilk büyük güncellemesinin beta testleri, beş sürümün ardından hazır durumda ve sadece "gold master" sürümünün alana girmesi bekleniliyor. Bunun ardından ise güncelleme kullanıcılara sunulmaya hazır olacak.

Sitenin kaynaklarına göre Apple, iOS 7.1'i Mart ayının başlarında sunmayı planlıyor ki bu da daha önceki tahminler ile uyum içerisinde olan bir haber.

iOS 7.1 yaklaşık beş aydır yapım aşamasında idi ve bazı görsel düzenlemeler ile beraber "iOS in the Car" gibi bazı yeni özellikler sunacak. Ayrıca bu güncellemenin rastgele yeniden başlatmalar, uygulama çökmeleri ve bazı kullanıcılar tarafından tecrübe edilen genel yavaşlamaları gidermesi bekleniliyor.

iOS 6'dan 7'ye geçen bazı kullanıcılar tarafından hissedilen pil ömrünün azalması durumuna karşı Apple'ın bir planının olup olmadığı ise halen bilinmiyor. Her şeye rağmen, iOS 7.1'in iOS 7'ye göre farklı ve daha iyi bir işletim sistemi olarak karşımıza çıkacağına kesin gözüyle bakabiliriz..

Okuyucu Yorumları

Toplam 22 Yorum

8.1 gibi bekleniyor mübarek.

gerçekten güncelleme ötesi (!)

iphone 4te ios 6 kadar hızlı çalışsın da başka bir şey istemiyorum. telefon yavaşlamasın diye ios6ya çakılıp kaldım :(

ya valla iphoneye helal olsun biz daha s4 de 4.4 kitkatı alamadık bekle.ekten de sıkıldım açıkçası yeter artık !

@09 Şub 2014 14:12 çok büyük beklenti içine girme bence 4.4 gelse telefon kanatlanıp uçmayacak birkaç kullanmayacağın garip özellik gelecek ve biraz da hızlımsı olacak telefonun ama zaten s4 yavaş değil o yüzden büyük beklenti içine girme

4s ve ayarı telefonlarımızda ios 6 deneyimi vermedikten sonra her zaman pişmanlık duygusu olacak benim için ios7. Jb için geçtiğim pişmanlığı ise hala devam ediyor.

embesil telefonu iphone

İnşallah öyle olur ben ios 7 ye geçtiğime çok pişmanım iphone+ios7= android oldu resmen.

iOS 7 zaten fazlasıyla iyi ve güçlü ama yine de elimde iPhone 5S ile yeni sürümü sabırsızlıkla bekliyorum...

@09 Şub 2014 16:01 elindeki telefonu kim sordu ki sana

sn pihc adminleri yorum yaziyoruz yayinlanmiyor olmuyor ama phic

iosu sistemden saymıyorum çöp bence o kadar çok gereksiz uygulama var ki mağazada wp8 e geçtim kafam rahat süper bi kameram var 41mp ölüm makinesi resmen ios ölülerin sistemi insanı zombi ediyor o sistem zaten kullananlarda genelde yobazlar

@09 Şub 2014 18:49 hadi güldük git şimdi...

@09 Şub 2014 18:49 kafan güzel herhalde ayıldığında görüşelim tek bir kelimesine dahi inanarak yazdıysan zekandan şüphe duyarım.

@09 Şub 2014 18:49 iOS dünyanın en stabil ve kullanımı kolay işletim sistemidir.ayrıca AppStore WP mağazasından ve Google Play Store'dan kat kat daha güvenli bir markettir.

@09 Şub 2014 18:49 şuna param yok demiyonda 5s süper bence

ios a laf eden zeka özürlüdür.

güzel de hep aynı telefon aynı arayüz,

@09 Şub 2014 20:24 .-)))) ne olacaktı aynı telefon tabi

Jailbreak =(

ne kadar farklı olacak ki ios 8 sanki :)

Her türlü güzel zaten biraz değişse ne olucak?

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play