iOS 8.0.2 yayınlandı!

Apple'ın başını ağrıtan iOS 8.0.1 güncellemesinin sorunlarını çözen yeni güncelleme hazır! İndirin.

iOS 8.0.2 yayınlandı!

Telefonunuzu iOS 8.0.1'e yükselttikten sonra onunla görüşme yapamaz hale geldiyseniz, beklediğiniz güncelleme hazır.

iOS 8'e gelen 8.0.1 güncellemesi, sadece çağrı yapma işlevini devre dışı bırakmakla kalmamış, parmak izi tanıma işlevi TouchID'de de sorunlara yol açmıştı. Apple, yeni iOS 8.0.2 güncellemesinin bu sorunların yanında çalışmayan Healthbook uygulamaları, sorunlu üçüncü parti klavyeler, uygulamaların fotoğraf kitaplığına erişememesi gibi problemleri giderdiğini söylüyor.

iPhone'larını iOS 8.0.2'ye güncelleyen kullanıcılardan şimdiye kadar gelen önemli bir şikayet yok gibi görünüyor. Güncellemeyi indirmek için iPhone veya iPad'inizde Ayarlar > Genel > Yazılım güncellemeleri yolunu izlemeniz yeterli.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 16 Yorum

Elma bir armut olamaz. ;)

iphone 4s te cok ufak hızlanma soz konusu oldu desem :)

harikulade hemen indiriyorum....

Apple iOS 8.01 güncellemesi sorununu çözen iOS 8.02 güncellemesi yayınlamış yani güncelleme yapma sorun çıkmasın... :) rahat mutlu yaşa...

fırsat varken jailbreak yapın ios 7.1.2 ye herşeyi özgür kullanın :)

pederin 4 s inde hiç bir takılma yok cayır cayır çalışıyor komşunun ki bir ara ipod oldu ama düzeldi geri :D

Elma kutlandı

Güncellemeyi güncellemeyle düzeltmek

@27 Eyl 2014 11:29 tabi siz güncellemenin birini bile almadığınızdan şaşırmışsınızdır?

@27 Eyl 2014 12:57 biz güncelleme alıyoruz merak etme 5000 tane androişd cihaz var hangi birine port edilsin hızlandırılsın vs... nexuslara geliyor ya google cihazları ona 2 yıllık nexus 4 e android l geliyor ;) ve en azından da 2-3 cihaza güncelleme verirlerken de sorunlu vermiyolar. sizin gibi.

@27 Eyl 2014 12:57 apple 2-3 cihaza güncelleme veriyor ve o bile sorunblu çıkıyor , android 5000 cihaza güncelleme veriyor ama böle sorunlar çıkmıyor. ve bu arada bi telefona 3000 veriyosun bi zahmet verilsin o kadar güncelleme.

bir şey düzgün çalışıyorsa fazla kurcalamayacaksın. 5s 7.1.2 kullanıyorum. şu hali ile yağ gibi akarken isterse 8.9 çıksın yüklemem.

android ve ios farkı kullanıcı da bile ortaya çıkıyor. android kullanıcısı sanıyor ki google bütün cihazlara güncelleme veriyor :D arkadaşlar sizin güncellemeleriniz telefonun marka şirketi tarafından gönderilir. google ise ana güncellemeleri yapar. üzerine modifiye yapar markalar ve kullanıcılarına gönderir. samsung sony lg ayrı ayrı modiyeler yapar. o yüzden ucuzdur. bir de yıl olmuş 2014 ios ve android karşılaştırması yapmayın. apple işlemci ve işletim sistemini en uyumlu yapan firma. o yüzden rami işlemcisi atıyorum samsungtan az bile olsa samsung gibi 1 sene sonra donmaya takılmaya veya şişmeye başlamaz.

hani nerde ios 8 le beraber gelecek siri türkçe yazılım nerde usa sadece iphoneları kendıne mi satıyor tepkılerı alıyım

hani nerde ios 8 le beraber gelecek siri türkçe yazılım nerde usa sadece iphoneları kendıne mi satıyor tepkılerı alıyım

arkadaşlar rehberi bir türlü aktaramadım telefona aktarımlarda bi arızamı var

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir