iOS 8.1'in jailbreak'i hemen yayınlandı!

Apple'ın daha yeni yayınladığı güncelleme için jailbreak, indirmeye sunuldu bile!

iOS 8.1'in jailbreak'i hemen yayınlandı!

Henüz yayınlanan iOS 8.1 güncellemesi için Jailbreak, beklenenden çabuk geldi. Jailbreak, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air 2 ve bazı eski cihazları destekliyor.

Ancak jailbreak'in Redmond Pie'ın da altını çizdiği birkaç dezavantajı var. İlk olarak jailbreak, şu an sadece SSH ile kısıtlı. Bunun yanında Cydia, Jailbreak'e dahil edilmemiş. Risk almayı seviyorsanız, Windows'ta çalışan Jaibreak aracını buradan indirebilirsiniz.

Henüz yayınlanan, dolayısıyla çok fazla test edilme şansı bulmayan bu jailbreak'i hemen denemenizi pek tavsiye etmediğimizi söyleyelim.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 16 Yorum

Güzellll.....

hala jailbreak yapan mı kaldı,

adamlar 0.99 $ uygulama satıyor siz gençler neyin peşindesiniz. ortlama olarak ihtiyacınız olan tüm uygulamaları satın alsanız 20-30 $ tutar zaten, lamerlik yapmayın boşuna

@23 Eki 2014 09:18 ben sana 20 dolar vereyim bana tomtom türkiyeyi satın al o zaman. boş boş konuşup durmayın.

Yasal olmayan bir hackleme yöntemini burada nasıl yayınlayabilirsiniz. Sizden bu haberi hemen kaldırmanızı talep ediyorum aksi takdirde yasal işlem başlatmak için şikayetimi ilgili organlara iletiyor olacağım.

@23 Eki 2014 10:36 Burası teknoloji sitesi burayı eleştireceğine gidip normal haber sitelerindeki kadın resimlerine bakmaya devam et.

@23 Eki 2014 10:36 Jailbreak yasal bir işlemdir cahil.

@23 Eki 2014 10:36 aynen çok haklısınız...

@23 Eki 2014 10:36 ALLAH AŞKINA SEN NEYİN KAFASINI YAŞIYORSUN :))

@23 Eki 2014 10:36 jailbreak yasal, ücretli uygulamayı ücretsiz yüklemek yasa dışı olan. jailbreak işlemi ile ilgili mahkeme kararları var, google yeterli araştırmak için

ilgili organlara tabi ki ilet :) senin gibilerle yakından ilgilenir o organlar ....

burda uygulama fiyatlarını laga luga yapanlar olmuş ben android kullanıyorum ve her güncellememden sonra direk root yapıyorum bunun uygulamaları bedava indirmekle pek alakası yok önemli olan kısıtlamalardan kurtulmak.

JAİLBREAK YAPMAK NEDİR NE İŞE YARAR BİLMEYEN ARKADAŞLAR Bİ SUSUN,

Hemen yüklememekte fayda var.Bir haber stesinde içeriğinin çince olduğunu okumuştum , Bir kaç hafta bekleyip güncelleştirildikten sonra yüklemek isteyenler için daha sağlıklı olacağını düşünüyorum .

İlgili organlara ilettim raporumu sanirim beyin size yasal işlem başlatacak

Arkadaşlar jailbreak Yasadışı olsaydı daga ilk Çıktığı gün kaldırıldı zaten amaç ücretli Olanları satın almak deil ki telefonu Özgür hale getirmek

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir