iOS 8.4, Beats müzik hizmetiyle gelebilir!

iPhone kullanıcıları daha iOS 8.3'ü bile görmediler ancak iOS 8.4 hakkında yeni haberler var!

  • Zeynel A. Öztürk
iOS 8.4, Beats tabanlı bir müzik hizmeti sunabilir

iOS 8.3 belirli geliştiricilere henüz dağıtılmaya başlandı ancak milyonlarca kişiye hizmet veren Apple, mobil platformunu geliştirmek için çalışmalarına ara vermiyor.

9to5Mac'ten Mark Gurman'a göre, Apple'ın iOS 8.4 güncellemesi üzerindeki çalışmalarına başlamış durumda ve bu sürüm, Beats tabanlı müzik akış hizmetinin ortaya çıkışına tanıklık edebilir. Henüz her şey plan aşamasında olduğundan, Beats hizmetinin gerçeğe dönüşmeme ihtimali de var.

Apple'ın Beats ile birlikte Spotify, Google Play Music'e rakip olacak ücretli bir müzik akış hizmeti sunacağına dair söylentiler, geçen hafta Apple'ın bir Android uygulaması da hazırlayacağı iddiasıyla tekrar gündeme gelmişti. Yeni hizmetin gerçeğe dönüşmesi halinde Apple, onu iOS cihazlarındaki Müzik uygulamasının yerine koyabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

şarj dan haber versinler napalım ücretli müzik servisini youtubeden beleş indiriyoruz müzikleri zaten

Paralı ise aman yapma,bize lazim değil. Sen parasız olanlardan bahset. Hep kendine yontma.

Amaaaaa an!!

Bluetooth cihazla bağlantı kopuyor, wireless desen kopup duruyor, telefonu açınca zil sesi 2 sn daha çalmaya devam ediyor. Mis gibi. İçine ettiler güzelim yazılımın. Iphone 5s

Açık kaynak kodu yok launcher yok overclock yok cyanogen yok rom yok özgürlük yok tekel var para kaybetmek var kazık yemek var xageny yemek var arkasında elma var

@11 Şub 2015 21:31 açık kaynak kodunu napcaksın çok merak ettim. sırf konuşmak için konuşmayın şurda ayrıca bilmeden de konuşmayın androidin belirli kısımlarının kaynak kodu kapalıdır. şimdi gidin ve az para vermek için aldığınız, bu yüzden şirketinin güncelleme vermediği ve yazılımlarının kastığı, bununla birlikte cyanogenmodla uğraşmak zorunda kaldığınız sisteminizde takılın.

@11 Şub 2015 21:31 iphone zaten kapalı olması ve dışarıdan müdehale edilememesi sebebiyle bu kadar hızlı ve stabil. işletim sistemine sadece işi bilen dünyanın en iyi yazılımcılarının çalıştığı apple müdehale edebiliyor. bütün gün elinde donutla forum sitelerinde cirit atanlar değil.

@11 Şub 2015 21:31 gayette özgürüm kardeşim jailbreak yapmışım misler gibi uygulama içi beleş satın almalarım bile var ağla dur sen iphone bilnemeyen kullanmasın kardeşim

bence ios 9a saklarlar o kadar büyük bi şeyi.

apple da napsak da para kazansak derdinde.

Arkadaşlar aplee nin kapalı kutu ios isletim sistemi olabilir. Hızlı güvenli bi sistem 5s 1 gb ram ile 64 bit ios çalıştırabiliyor oda donma takılma kasma olmadan ben s4 kullanıcısı olarak 2 gb ram ile güçlü bir işlemci olmasına rağmen tlim donuyor android özgürlük konusunda size her kolaylığı sağlayabilir ama donma virüs bulaşma gibi durumlar androidde mevcut bana söyleyin 1 gb lık ram androidin son sürümünü çalıştırabilir mi?. Ama ios 64 bitlik sistemi düşük ram ile düşük işlemci ile çalıştırabiliyor. İphone 3 yada 4 gb ram taksa işlemciyi biraz yükseltse sen o zaman gör ios un hızını en azında ios ta güncellemeler düzenli veriliyor android gibi seni aylarca bekletip hatalı sürüm ile başbaşa bırakmıyor.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play