iPad 2 yarından itibaren Avea'da!

Apple'ın popüler tabletinin son hali iPad 2, yarından itibaren Avea'da! İşte Avea'nın fırsatları...

Avea 16 Aralık Cuma günü satışa sunduğu iPhone 4S'den sonra, bir diğer teknoloji harikası iPad 2 Wi-Fi + 3G modellerinin satışına da 30 Aralık Cuma günü başlayacağını açıkladı. Avea, iPad 2 Wi-Fi + 3G modellerinin tamamını 2 yıllık kontratlı ve kontratsız 2 alternatifli olmak üzere, kullanıcıların ihtiyacına yönelik mobil internet paketleriyle birlikte sunacak.

Siyah ve beyaz renk seçenekleri ile Avea İletişim Merkezleri'nde iPad 2'ler için tavsiye edilen peşin fiyatlar ise; 16 GB modeli için 608 Euro, 32 GB modeli için 711 Euro, 64 GB modeli için ise 811 Euro olarak belirlendi.

Üstün hız performansı ve çarpıcı grafikler için çift çekirdekli A5 işlemci ve FaceTime görüntülü aramaya sahip olan iPad 2'de; Photo Booth için önde bir VGA kamera, arkada ise görüntülü arama sırasında bulunduğunuz yeri, kiminle birlikte olduğunuzu veya çevrenizde olup bitenleri paylaşmak için 720p HD özellikli kamera yer alıyor.

Birinci nesil iPad'e göre daha ince, daha hafif, daha hızlı ve yeni özellikleri barındıran iPad 2, kullanıcıların beklentilerine cevap verecek 10 saate kadar pil ömrü sunmaya da devam ediyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Bende istiyorum ama malesef Azerbaycandayım :(

işte türkiye farkı

500 dolarlık cihazi 600 euroya satıyorlar

kaldı ki 2.5-3 ay sonra ipad 3 çıkacak

Apple kalitesi

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play