iPad 3 hakkında müthiş bir iddia!

Apple'ın iPad 3 hakkındaki planları gerçek olursa, bugüne dek gördüğümüz en bomba tablet geliyor!

  • Melik Arslan

Apple, piyasaya sürdüğü en son tablet bilgisayarı olan iPad 2 ile mükemmel bir iş daha başardı. Fakat, son günlerde çıkan söylentilere göre iPad 3 hazırlıkları çoktan başladı bile; hem de üç boyutlu bir şekilde.

Çok sayıda büyük stüdyonun iPad 3'te olması muhtemel bu teknolojiye destek vereceği söylenirken, Foxconn yetkililerinden sızan haberler göre üç boyutlu bir iPad çalışması kesinlikle yapılacak işler arasında...

Nintendo 3DS ile karşılaştıracak olursak iPad 3'ün başta geniş ekranı olmak üzere çok daha zevkli bir deneyim sunacağı tahmin edilebilir. Ancak Apple'ın yeni bir işe kalkışmadan önce ince eleyip sık dokuduğu da unutulmamalı. Eğer Apple 3D iPad konusunda kararlıysa, bu konuda da çok uzun bir ön çalışma yapacağına şüphe yok...

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

eğer nintendo 3ds'teki gibi gözlüksüz 3d teknolojisi olacaksa süper olur.

daha dün çıktı ipad2 erken degılmı bu tur haberler ıcın acıksaı hıcbır habere ınanmam daha ıpad 2 yenı cıktı bıraz sabredın:)

ÇOK REKLAM KOKAN HAREKETLER BUNLAR :)

apple yapacağı işin iyi olmasına dikkat eder. yapıcaksa adam gibi bi şey yapar

feystaymda ekrandan konuştuğun kişi fırlıyomuş:)

Adamlar Gerçekten Çıtayı Uzaya Yükseltti Helal Olsun...

Apple'ın yanına "çok sayıda büyük stüdyo" almasına gerek yok, zaten en büyük film yapımcılarından biri olan Walt Disney'in en yüksek paya sahip hissedarı Steve Jobs :)

iphone 6 da belli oldu o zaman :)

Apple'in pazarlama stratejisini biraz olsun anlayanimiz varsa ilk once ipad3'u cikarirlar ipad2'den cok fazla farki olmaz 3D de olmaz. Bunu bir guzel satarlar. 6-7 ay sonrada ipad3D diye ayni tabletin 3D sini cikarip satarlar tek amac daha fazla satis ve kazanc.

daha ipad 3 ü görmeddikki şu anac kadarki gördüğümüz en bomba tablet olsun

Abi iPad 2 için parayı anca denkleştirdim, iPad 3 geliyor. Beni asıl üzen ise haberin kaynağı sağlam. Yani gerçekten böyle bir ürün çıkar.

daha iphone 5 yeni belli oldu iphone 6 nasıl çıksın

koçların ıpap 3 çıkdı hologram özellikli manyak bir şey

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play