iPad alanlar Türkiye'de ne yapacak?

Yurtdışından iPad alanlara internete ulaşmak için bir çözüm tanıtıldı. İşte Turkcell'in cevabı...

Turkcell'den iPad çözümü

Turkcell, Apple'ın büyük ilgi gören yeni tableti iPad 3G için, özel ürettirdiği Turkcell MikroSim'i müşterilerinin kullanımına sunuyor.

iPad 3G'yi Turkcell MikroSim farkıyla kullananlar Turkcell 3G ile internette özgürce dolaşabiliyor, e-posta alıp gönderebiliyor, zengin uygulamaları indirebiliyor ve kurumsal şirket ağına bağlanabiliyorlar.

Turkcell Terminal Yönetimi Bölüm Başkanı Berna Akyüz Öğüt, iPad'in Türkiye'de resmi olarak henüz satılmadığını belirterek "Apple ile bu konudaki çalışmalarımız devam ediyor. Ancak ürünü yurt dışından satın alan ve Turkcell 3G farkıyla kullanmak isteyen müşterilerimize de internete hızlı ve kaliteli erişebilmeleri için Turkcell MikroSim çözümü sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimiz Turkcell MikroSim kullanarak iPad'le internete bağlanmak için, Turkcell'in 3G internet paketlerinden birini seçerek avantajlı fiyatlarla internet deneyimi yaşayabilirler" dedi.

Turkcell MikroSim'e standart SIM kart ücreti ödeyerek TİM'lerden (Turkcell İletişim Merkezleri) sahip olmak mümkün oluyor. Turkcell müşterileri, internet paketleri için de abonelik başvurularını en yakın Turkcell İletişim Merkezi'nden veya 444 0 532'yi arayarak Turkcell Müşteri Hizmetleri'nden yapabiliyorlar.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

teşekkürler Turkcell :)

iPad alanlara soruyoruz, Mutlu musunuz ? :) Beşpara etmez bir cihaza tonla para verdiğinize :)

Ipad alan hayatının hatasını yapar. Flash desteği yok, müzik çalarken resimlere bakabilme yok. Böyle cihaza para verilmez.
Tamam, diyelim ki para verilir diyorsunuz, o zaman Türkiye'deki mevcut operatörler çok pahalı tarifelerle karşımıza çıkıyor. Özellikle haberde ismi geçen operatör.

Ben olsam para verip bunları zengin etmem. Apple nasıl sunduğu ürünlerden yüksek meblağlar kazanıyor, bunlar da Türk halkını yolarak aynı meblağlara ulaşıyor.

Ben olsam sim kartımı keserdim

bir ethernet girişi olmadığı için katlandığınız şeylere bakın...!!!
hadi seyyar internet için eyvallah, ama ya geri kalan sorunları ve işe yaramazlığı...???

görmüyor musunuz...!!! jobtirik sizi daha fazla harcamaya sevk ediyor, bu ancak daima yetersiz ürünler satarak, sürekli yetersiz halde bırakarak mümkün olur...!!!

saygılar

ya mikrosim e ne gerek var sim kartı kes kenarlarından sığıyo içine rahat rahat kullan

Ipad de muzik calarken herseyi yapabilirsiniz kim bunlari uyduruyor siz de inaniyorsunuz anlamiyorum

ne kıskanc adamlarsınız. Size ne bizim verdiğimiz paralardan. Sizde çalışın bizim kadar kazanın istediğiniz şeyi alın. Helal olsun sana apple. Daha da pahalı yapsınlarkı sizin gibi kıskanclar sadece bakabilsin hayal bile edemesin.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play