iPad Mini'nin arkası göründü

Merakla beklenen "minik" Apple harikasının bir parçası daha internete sızdı!

iPad Mini'nin arkası göründü

Çinde farklı sitelerde ortaya çıkan sızıntılar, iPad Mini ve iPhone 5 hakkında yeni ipuçları veriyor.

digi.163.com web sitesinde yayınlanan fotoğraflarda 7 inç'lik iPad Mini'nin arka kapağı görünüyor. Kapağın alt kısmı, iPhone 5'de olacağı söylenen küçük bağlantı noktasıyla da uygun görünüyor. Fotoğrafa bakılırsa iPad Mini'de bir arka kamera da bulunabilir. Kulaklık girişi ise iPhone 5'dekinin aksine yukarıda olacakmış gibi görünüyor.

Yakın zamandaki iPhone 5 sızıntılarında görünen metal bir bileşen, cihazda temassız ödeme yapmaya izin veren NFC çipinin olacağı ipucunu veriyordu. Ancak iPhone 5'in bileşenlerinin daha yakından incelenmesiyle bu NFC hayalleri suya düşmüş gibi görünüyor. Bu metal parçanın ön yüz kamerasını tutmaya yarayan bir destek gibi görünüyor. Aynı rapora göre Apple, "güvenlik nedenleriyle" NFC çipinden vazgeçmiş olabilir.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Nokia nfc ile show yaparken apple güvenlik nedenleriyle cihazdan çıkarıyorsa bu Apple için büyük ayıptır bence..

Ya bu nedir allah askına.. tek tek parca parca cıkıyor millet de deli gibi bakıyor. Ee bu kasayı gorunce ne anladık neden heyecanlandık? yok oyle bişey.. Sunu butun halinde yayınlayabiliyorlarsa yayınlasınlar yoksa bunların hiç bir anlamı yok. .devamlı resimler değişip duruyor.. pazarlama taktiği baska bişi değil. PAzarda rakipleri cok buyuk oldugundan dolayı onların satısını bu tarz asparagaslarla durdurmaya calısıyorlar

Telefonu daha fazla satmak için uydurulan tonlarca spekülasyondan bıktık. Çıkacaksa çıksın. Fazla naz aşık usandırır.

mini ipad harikamı gerçekten

Apple resmen para harcamadan reklamını yaptırıyor daha ne diyebiliriz ki? Bunlar sadece oyunun parçaları, telefonun değil...

her sene aynı muhabbet. bu apple ürünlerininin her yenisi çıkacağı zaman apple fanları nasıl senelerdir dayanmış hayret ediyorum ben 3g den sonra iptalim.

Apple harikası? Daha çıkmamış bir ürün için? Bedava reklam. Satış trendini arttırma çalışmaları? Bu numaralar bayatladı ancak fanatikleri alır başkada alan kullanan olmaz.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir