iPad Pro'dan önemli sızıntı

Bir süredir dedikodusu yapılan büyük iPad, yani iPad Pro, bu kareyle yine heyecan yarattı!

  • Levent Öztürk
iPad Pro'dan önemli sızıntı

Apple'ın daha büyük bir iPad geliştirdiği ve adının da iPad Pro olacağı, artık çok büyük bir sır değil. İşte bu yeni iPad'de, iki yerine dört hoparlör bulunacağı uzun zamandır internette dolaşıyor.

Şimdi ise, iddia edilen iPad Pro söylentilerine, Fransız internet sitesi Nowhereelse.fr'den bir koruma kılıfı fotoğrafı ile kanıt sunulmuş durumda. Bu kılıf, ses ve kapama/kilitleme tuşları, şarj ve kulaklık girişi gibi normal açıklıklara sahipken, aynı zamanda hoparlörler için de dört açıklığa sahip.

Görünene göre iPad Pro, iş odaklı bir tablet olmanın yanı sıra, eğlenceye de önem verecek. Ayrıca Slashgear'ın belirttiği üzere, kılıfın sol tarafında SIM girişine benzeyen bir giriş noktası da bulunmakta.

Henüz iPad Pro'nun kendisi hakkında net bir kanıt ortaya konmamış olmasına rağmen, kılıfın resmini yayınlayan internet sitesinin söylediğine göre kaynakları oldukça güvenilir.

iPad Pro'nun 12 inç veya daha büyük bir tablet olacağı söyleniyor. 

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

hmm sağlam geliyor ama ben iPad mini 3 ümle mutluyum :)

Ad pro olunca fiyatda pro olur

Ne kadar pro olursa olsun, surface Pro kadar Pro olamaz. İlle de Microsoft'u taklit etmek mi zorundasın. Pro, İOS8... Microsoft bu yüzden direk 10'a atladı.

retina ekranlı macbook air gelcek diyolar 12 " olcakmış doğru mu

Bu iPad Pro nun işletim sistemi ne olacak acaba. iOS olursa anlamı olmaz diye düşünüyorum çünkü ortada Pro bir durum olmaz. Mac OSX te dokunmatik olarak nasıl olur acaba.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play