iPhone 4 değil, Air Phone NO. 4!

Adı Air Phone NO. 4, görüntüsü tam bir iPhone 4, fiyatı ise sudan ucuz: İşte son Çin "harikası"...

  • Ali Güngör
Çinli iPhone 4 kopyaları başladı bile!
İşte Air Phone NO 4

iPhone 4 piyasaya çıktı ve haliyle Çinli kopyaları da onu takip etmekte gecikmeden ortaya çıktı.

Air Phone NO. 4 isimli bu yeni cep telefonu iPhone 4'ün kasasını kopyalıyor. Arada metal çerçevenin birleşme yerlerinin olmaması gibi farklar görmek mümkün.

Akıllı cep telefonlarında bulunan türce bir işletim sistemi barındırmayan bu cep telefonu Safari, E-posta, Oyunlar, Müzik gibi uygulama kısayolları barındırıyor. iPhone 4'te yer alan FaceTime ikonu da dikkat çekiyor. Bu cep telefonu 100 dolara satılıyor.

Detaylı Air Phone NO. 4. fotoğraflarını galerimizde bulabilirsiniz...

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Türkiyede telefon fiyatları uçurum düzeyde olacaksa, bırakın çin kazansın...

Milyarlar verip orjinalinden alacağıma bundan 2 tane alırım birini kendime birini kardeşime veririm daha iyi.

Üstelik çokta kaliteliler.Garantileride var.2 de 1 düşürmezseniz 2 yıl idare ediyor.Ayrıca bazı türk firmalarıda bunlardan satıyor ve türkçe dil desteğide mevcut.

Eğer multitouch ekranda bir sorun yoksa ve arayüzü dandik değilse alınır arkadaş.

Cinliler kopyacı ama nerdeyse aynı özellikleri sahip teleofonları cazip fiyata veriyorlar.Diğerleri ne yapıyor 50- 100 dolarlık telefonları nerdeyse 1000 dolara gelen fiyatlarla satıyorlar.Cin bence dünyanın panzehiri gibi.Bizi kazıklamaya çalışanlardan bi nevi intikam alıyor...

aslında alacan bitane mileti bende iphone 4 var die kakalican :D

işim olmaz, ucuz mal alacak kadar zengin değilim .

Çin malı hiç bir teknoloji ürünü satın alınmamalı. Her şeyden önemlisi o kadar ucuz malzeme kullanıyorlar ki insan sağlığına normal teknoloji ürünlerin verdiğinden 2 3 kat daha fazla zarar veriyor. Günlük bir dolara çalışan işçileri varken insana ne kadar değer verdiklerini bir siz düşünün artık. Ayrıca 2 yıl doğru düzgün kullanmazsan dayanır arkadaşım. O telefon illaki düşecek ya da bir yere çarpacak. O zaman verdiğin paradanda olursun. Onun yerine ya hiç almayın ya da bekleyin durumunuz olunca alın orjinal bir tane.

"Cinliler kopyacı ama nerdeyse aynı özellikleri sahip teleofonları cazip fiyata veriyorlar.Diğerleri ne yapıyor 50- 100 dolarlık telefonları nerdeyse 1000 dolara gelen fiyatlarla satıyorlar.Cin bence dünyanın panzehiri gibi.Bizi kazıklamaya çalışanlardan bi nevi intikam alıyor..."

Aslında Apple'ın bi suçu yok. iPhone 3Gs 100$, 4 ise 200-300$. Apple'ın sitesine girerseniz görürsünüz. Ama nedense elden ele dolaşa dolaşa 1 milyarlık telefon oluyor. Aynı şey Xbox 360 için de geçerli. Yurtdışından getirtseniz kargo parasıyla bile daha ucuza gelir. Ama tabii en mantıklısı bu tür şeyler için bir Amerikalı arkadaşınız olmalı. Ne de olsa güzel ülkemizde her şey üretilmiyor bazıları ithal ediliyor.

bu şartlarda artık iphone alınmaz.arkadşımda var orjinal iphone mesela.artık çinliler öyle bi durum yaratmışlarki arkadaşın telefonunu kim görse "bu telefon çin malı çakma demi" diyorlar.siniri bozuluo haliyle.oldukça komik bi durum çıkıyo ortaya .D

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play