iPhone 4'e çok iyi bir haber...

Sinyal sorununu, yanlış tuşları ve her şeyi unutun: Bu haber görmeye alıştığınız haberler gibi değil

  • Ertuğrul Süngü
Yapılan anketten iPhone 4 başı dik çıktı
Kullanıcılar mutlu

iPhone 4 çıktığı günden bu yana birçok sorunla boğuşuyor. ChageWave Research'ün yapıtğı bir ankete göreyse iPhone 4, beraberinde getirdiği sorunlara rağmen kullanıcılarını ziyadesiyle tatmin etmiş durumda.

Yapılan ankette; kullanıcıların yüzde 72'si iPhone 4'ü mükemmel bulurken, yüzde 21'lik bir kısımsa cihazı yeteri kadar kaliteli olarak niteledi. Nitekim bu istatislikler her ne kadar yüksek olsa da, iPhone 3GS'nin yüzde 82'lik araştırma rakamları yanında düşük kalıyor.

Yine de kullanıcıların ve medyanın asıl sorun olarak gördüğü anten sorunu yüzde 24'lük bir memnuniyetsizlik teşkil ediyorken, gözlenen asıl sorun; iPhone 4'ün halen AT&T bağlatısı kullanmak zorunda olduğu yönünde oldu. Yani iPhone kullanıcıları telefondan değil, operatörden şikayetçi...

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

o kadar para verince bende memnunum derim

Yapsın unlock istediğiyle kullansın kardeşim :)

biz ülke olarak allahtan sim kilidi sorununu aştık. sanırım artık operatörlerimiz bu korumaya hiç gitmiyor. zira anlamsız da. hem kolay kırılıyor. tabi garanti sorunu oluşuyor o durumda da.

Para veripde rezil olmak istemeyenlerdir onlar :D

hepsi fanatik olunca ellerine üstünde ısırılmış elma logosu olan MDF versen yine yüksek rakamlar çıkar:)

adam memnun olmasa alir telefonu iade eder iphone 4 kullanma zorunlulugu yok amerikada bendede iphone 4 var memnunum ve kullanacagim. android android diyosunuz samsung nokia htc hemen hemen tum telefon sirketleri android isletim sistemli telefon cikarmasina ragmen hic biri iphonedaki dokunma hassasiyetini yakalayamadi. fanboy falan degilim 2 hafta htc evo kullandim batarya berbat tel desen ele avuca sigmiyor cift elle zor kullaniyordum dokunma sensivity iphonenunki gibi rahat degildi tekrar iphonea dondum. anliyacaginiz apple yeni model telefonunu cikarincaya kadar yine en iyisi iphone baska telefon kullanmam
________________________________________

o kadar para verince bende memnunum derim

o kadar para verince bende memnunum derim

_____________________________________

adam amerika demis ne kadar para verdigini nerden biliyorsun abd deki fiyat $199

Özellikle çok para veren kullanıcı, daha çok beklentiyle cihazı alacağından daha memnuniyetsiz olur.

Ayrıca 3 günde 3.7 milyon satan bir cihazdan bahsediyoruz, bu kadar Apple fanatiği dünyada olsaydı, MAC'lerin yılda 20 milyon değil, 100 milyon satması lazımdı.

işinize gelmeyince, kendi sabit fikrinizle örtüşmeyince, gerçeklere bi kılıf uydurmanız maalesef halkımızın tipik davranışı.

Iphone, dünyada kullanıcılarını en memnun eden elektronik cihazdır. Fanatik dediğiniz kitle de bu yüzden oluşmaktadır.
Nokia N serisinin de Iphone fiyatında cihazları vardır, ama her alan şikayetçidir. Dünya standartlarında bir ürünün iyiliği kullanıcı memnuniyetiyle ölçülür.

arkadaşlar bende iphone 4 almak istiyorum ama cevremdeki insanlardan cihazın sorunlu olduğunu duydum ekranında sarı cizgiler cıkıyor ve şebeke problemi yaşandığı söyleniyor bana yardımcı olursanız sevinirim.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play