iPhone 4G: Klavyeli bir iPhone mu geliyor?

Dedikodu kazanı şiddetle kaynamaya devam ediyor; yeni nesil iPhone ne zaman geliyor?

  • Halil Mollaoğlu
iPhone 4G: Klavyeli bir iPhone mu geliyor?
iPhone 4G: Dedikodular artıyor.

Yeni iPhone modelinin pazar başlangıcıyla ilgili dedikodular gittikçe artıyor. Bazı firma-içi kaynaklara göre Apple, telefonun üçüncü sürümünü haziranın ortasında resmi olarak duyuracak. Boysgeniusreport.com yeni iPhone'un belirgin derecede daha yüksek çalışma hızı ve iyileştirilmiş HSDPA performansı sunacağını iddia ediyor.

iPhone'un beğenilen tasarımının değişip değişmeyeceği de tartışılıyor. İnternette olası bir QWERTY klavyeden de bahsediliyor. Tüm bunların dışında yine haziranda çıkması beklenen iPhone nano ile ilgili herhangi bir gelişme mevcut değil.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

sanmam iphonun mantığı basit ve sadelik ...

eğer iphone nanı çıkarsa ve güzel özelliklerde olursa tabi bide pahalı olmazsa alabilirim ama diğer türlü ne kadağ ekmek o kadağ köfte olayına girerse nokia dan şaşmam

qwerty denen uyduruk klavye tuşlu olarak gelirse rezillikten başka bir şey olmaz.bence kesinlikle öyle bir şey yapmaz apple.

Asla klavye ile çıkmayacak Iphone.

apple yeni bir tasarım yaparsa güzel olabilir ama sanmam yapacaklarını
dikkat ederseniz apple'n yaptığı her teknoloji ürünü sade nerdeyse imac leri klavyesiz yapacak siz telfona klavye koyacak diyounuz pek inandırıcı gelmedi!...

Sen de yorum yaz