iPhone 5 böyle açılıyor!

Sonun da iPhone 5'in ön yükleme ekranı da internete düştü. Hem de videosuyla...

iPhone 5 böyle açılıyor!

12 Eylül'de görücüye çıkacak olan iPhone 5, şu an muhtemelen Foxconn fabrikalarında büyük bir hızla üretimde. Görünüşe bakılırsa Jincheng, Çin'deki fabrikalardan bir kişi, bir iPhone'u dışarı çıkarmayı başarmış.

Videoda gösterilen telefon, tamamlanmış ve önyükleme yapıyor görünüyor. Cihaz önyükleme yaptıktan sonra ise ekranda bir hata mesajı çıkıyor: "Bu cihaz, iPhone Geliştirici Programının bir parçası olarak kaydedilmemiştir. Bu programın bir üyesi iseniz, lüften cihazınızı @@url@@ adresinde kaydettirin."

Daha önceki sızıntılarla uyumlu görünen cihazın bir şaka olması olasılığı düşük görünüyor. iPhone 5'i fabrikadan sızdıran kişiye göre iPhone 5, söylendiği gibi daha ince ve daha uzun.

iPhone 5'in nasıl açıldığını merak ediyorsanız videomuza tıklamanız yeterli!

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

ios 6 aynen böyle açılıyor. bu telefon büyük ihtimalle gerçek. ayrıca ekranındaki rengi 4s ile kıyasladınız mı? siyahlar tam siyah. anlaşılan retina ekranına güncelleme gelmiş.

Sonun da yazılmaz, sonunda yazılır. Metni okumadım dahi baştaki bu hatayı görünce.

ben de armutla açılacak sanmıştım

@07 Eyl 2012 13:58 :D bak bu iyiydi işte

haydi bakalım dehşetle bekliyoruz.....

Yazilima kaar gercek gorunuyor. Adamlarin her seyi sizdi hic ilgi cekici gorunmuyor bana. Tasarimini degistirmelilerdi. Kulaklik cikisini alta koyarak buyuk bi yenilik yapmislar (!) patenti alinmali :D

ekranın en boy oranını hiç iyi yapmamışlar. nokianın 5800 gibi dandik dokunmatik telefonlarına benzemiş. steve jobsun kemikleri sızlıyordur heralde. adamın tek kişi üstesinden geldiği sorunlardan sonra şirketi ne hale getirdiler. tek işleri patent davası oldu..

@07 Eyl 2012 18:59 NOKIA mahkemeye versin süründürsün o zaman dandik olan Iphone alık Apple fanboyu...

cevir kazı yanmasın hic zahmet etmemeişler

Böyleyse eger hemen samsung S3'ü alırım...

@08 Eyl 2012 01:49 samsung s3 iphone 4s ile %98 aynıdır :)

Boyu eni ile orantılı büyütülmemiş ise kalsın 4s'im daha iyi! Tv Kumandasına benziyor umarim kızılötesi koyarlarda tv icin kullanırız !

5800 bile daha hızlı açılıyo kağnı gibi kalas telefon işte

aynen bu şekilde ve ben çok beğendim aldııımmmmm :)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir