iPhone 5'in "her şeyi" sızdı!

İnternete sızan bu liste, iPhone 5 hakkında cevabı merak edilen pek çok soruyu cevaplıyor!

iPhone 5'in "bileşen listesi" sızdı

İnternete sızan iPhone 5'in "bileşen listesi"nin gerçek olma ihtimali yüksek.

İnternette dolaşmaya başlayan liste, daha önce onarım şirketi iResQ'nun sızdırdığı resimlerle eşleşiyor. Sızan son belgelerin kaynağı ise Çinde iPhone bileşenleri üreten bir sağlayıcı.

Peki belgeler, iPhone 5 hakkında ne söylüyor? Sızıntı, daha önce de söylendiği gibi iPhone'un iki tonlu bir arka panele sahip olacağından bahsediyor. Belgelere göre iPhone'un siyah sürümü gri ve siyah renkleriyle gelecek, beyazı ise beyaz ve gri renklerine sahip olacak. iPhone 5'in şekli, iPhone 4 ve 4S'e oldukça benzeyecek, ancak ekranı biraz daha uzun olacak. Belge, ekranın ne kadar uzun olduğu konusunda herhangi bir bilgi vermiyor.

Belgelere dayanarak iPhone 5'deki güç ve istasyon bağlantısının önceki iPhone'lardakinden daha küçük olacağını söyleyebiliriz. Belgede daha önce görünmeyen bileşenlerden de bahsediliyor. Bunlar arasında nanoSIM çekmecesi ve titreşim bileşeni bulunuyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Bi samsung s3 kadar kapsamlı özellikleri yakalayamazsa, adı sayesinde foyası çıkana kadar satar.

Kardeşim çok meraklıysanız, sayfanızın sağına soluna AT nalı gibi asın şu dallama facebok u.... kolay gelsin 1 ay sonra görüşürüz.

Ben şöyle bir yorum getireyim ios kullanan birisi KÖLE, android kullanıcı ise özgür bir insan.

Nete depleted uranium yazın gorsellere bakın bunların ne kadar bos oldugunu anlayin artik

Buraya Yaziyorum!Galaxy S3'Den Sonra Apple Yine Buyuk Bir Hayal Kirikligi Yasatacaktir.Yuksek Beklenti Sarsar Insani.Jops Oldu Apple Yenilikci Anlaminda Jops'la Beraber Oldu.Vizyonunu Tamamladi.Simdiki Misyonu Samsung'un Dedigi Gibi Yenilikci Firmalarin Onunu Kapatmak Ve Cok Belli Olan Yandas Amerikan Mahkemeleriyle Ileri Teknolojileri Cikaran Diger Firmalarin Satislerini Baltalamak.Kazandigi 1 Milyar Dolar Iyi Para Fakat Bu saatten Sonra Pastasindan Kaybedecegi Her Yil Ortalama 30/40 Milyar Dolarlik Dilim.Hepimiz Buradayiz Saygilar.

@04 Eyl 2012 17:33 sen jobs demeyi öğren ilk arkadaşım

hani neyi sızmış iphone 5in??rengi şöyle böyle olabilir demişler başka birşey yok..

dostum jailbreak bilmiyosun böle konuşman doğal :)

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir