iPhone 5 nasıl olacak?

iPhone 5 dedikoduları yine hareketlendi... İşte iPhone 5'te olması beklenen 5 bomba...

LTE bağlantısı ve daha fazla söylenti

LTE bağlantısı ve daha fazla söylenti

iPhone 5, LTE bağlantısını destekleyecek: ABD'li mobil sağlayıcı Verizon'un basın bülteni, yeni iPhone'da LTE'nin bulunacağnın en büyük işaretlerinden. Wall Street Journal'dan Greg Bensinger, Verizon'un 2012'de sadece 4G LTE ağlarında çalışan telefonlar tanıtacağını söylediğini, bu açıklamanın yeni iPhone'un 4G LTE destekli olacağının bir işareti olduğunu iddia ediyor. Bununla birlikte basın bülteni, iPhone 5'in LTE'li olacağı konusunda asılında herhangi bir işaret vermiyor.

iPhone 5 ultrasonik bağlara sahip olacak: Patently Apple'a göre telefonu bir arada tutmada ultrasonik (ses ötesi) bağlantı kulanılarak daha sağlam bir kasa meydana getirilebiliyor. Patently Apple'ın geçtiğimiz günlerde farkettiği yeni bir patent başvurusu, Apple'ın ürünlerinde plastik ve metali bir arada kullanarak maliyetten tasarruf etmek istediğinin bir işareti olabilir

iPhone 5'in arka kapağı yeni bir maddeye sahip olacak: International Busines Times'dan Sangeeta Mukherjee, hiçbir kaynak göstermese de "Apple'ın son iPhone'nunun bira kutularında kullanılan madde ile aynı maddeden yapılacağını" söylüyor. Ancak "bira kutularında kullanılan madde", alüminyumdan başka bir madde değil ve bu dedikodunun doğruluğu tartışılır.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Iphone5'e bir kuruş para vermem, herkeste olanı is-te-mem!...

@cleverman Cok cleversin

Apple ne yapsa satiliyor, adamlarin artik kafa patlatip yeni birseyler yapmaya ihtiyaclari yokki. Yeni Ipad mesela, sadece ekran cözünürlügünü arttirip diger herseyini ayni sekilde piyasaya sürdüler ve cok ciddi satis rakamlari yakaladilar. Bence yeni cikacak Iphone da cok ciddi degisikler beklemeyin derim....

aypon 5 nasıl olur bilmiyorum ama 6ncısı taş ve sopalarla olacak.

şaka bir yana ipad de ne olduğunu gördük aynı sistemin biraz cilalanmışını piyasaya sürdüler ve satış rekorları kırıldı. i-phone için de aynı şey geçerli biraz makyaj ve donamın desteği ile sür piyasaya gitsin.

o değilde tasarımım değiştirmeleri gerekiyor ve ne olacağını çok merak ediyorum

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
LTE bağlantısı ve daha fazla söylenti
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir