iPhone 5 nasıl olacak?

iPhone 5 dedikoduları yine hareketlendi... İşte iPhone 5'te olması beklenen 5 bomba...

5 iPhone 5 söylentisi!

Yeni iPad ortaya çıktı ve cihaz hakkında yapılna dedikoduların bir çoğu havada kaldı. Peki iPhone 5 hakkında neler biliniyor? Yeni iPhone 5 daha ince mi olacak? Yeni iPad gibi LTE desteği ile beraber mi gelecek? Farklı ve daha dayanıklı bir maddeden mi yapılacak? İşte en son iPhone 5 söylentileri.

Ekranı daha ince olacak: Analist Peter Misek'e göre Apple, Tosiba ile beraber yeni iPhone'da kullanılacak bir ekran teknolojisi üzerinde çalışıyor. Bu yeni ekranın dokunmatik devrelerine olan ihtiyacı ortadan kaldırdığı ve iPhone'u önemli ölçüde incelttiği, inanılmaz derecede tepkisel hale getirdiği söyleniyor.

Temmuz-Eylül aylarında çıkacak: iPhone 5'in bu aylarda ortaya çıkması umuluyor. Bu da olmazsa sonbahar ayları, iPhone 5 ile tanışmamıza şahitlik edecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Iphone5'e bir kuruş para vermem, herkeste olanı is-te-mem!...

@cleverman Cok cleversin

Apple ne yapsa satiliyor, adamlarin artik kafa patlatip yeni birseyler yapmaya ihtiyaclari yokki. Yeni Ipad mesela, sadece ekran cözünürlügünü arttirip diger herseyini ayni sekilde piyasaya sürdüler ve cok ciddi satis rakamlari yakaladilar. Bence yeni cikacak Iphone da cok ciddi degisikler beklemeyin derim....

aypon 5 nasıl olur bilmiyorum ama 6ncısı taş ve sopalarla olacak.

şaka bir yana ipad de ne olduğunu gördük aynı sistemin biraz cilalanmışını piyasaya sürdüler ve satış rekorları kırıldı. i-phone için de aynı şey geçerli biraz makyaj ve donamın desteği ile sür piyasaya gitsin.

o değilde tasarımım değiştirmeleri gerekiyor ve ne olacağını çok merak ediyorum

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir