iPhone 5SE, pembe renk seçeneğiyle gelebilir!

Sızmasına rağmen gizemini kaybetmeyen iPhone 5SE, yeni bir iddiaya göre bir ilke imza atacak!

  • Zeynel A. Öztürk
iPhone 5SE, pembe renk seçeneğiyle gelebilir!
Apple Insider'ın örnek çizimi

4 inç ekranlı "iPhone 5SE" gerçeğe dönüşürse, cihazın pembe bir sürümüyle de karşılaşabiliriz. Japonca web sitesi Mac Otakara'ya göre yeni "hot pink" renk seçeneği, daha önce iPhone 5'te gördüğümüz "silver" ve "space gray" seçeneklerine eşlik edecek.

Pembeye daha önce iPhone'larda rastlamamış olsak da, yeni renk seçeneğinin yedinci nesil iPod nano'yu andıracağı düşünülüyor. Bu arada pembe renkli iPhone dedikoduları, daha önceki iPhone'lar için de yapılmıştı.

iPhone 5SE'nin Mart ortasında gelebileceği, bir süre önce söylenmişti. Sızıntılarda telefonun neye benzediğini görme fırsatı bulmuştuk. Cihazın gövdesi, iPhone 5S gövdesine benziyor ancak home düğmesi iPhone 6'nınkini andırıyordu.

Tüm sızıntılara rağmen iPhone 5SE'nin gerçeğe dönüşüp dönüşmeyeceğini henüz bilmiyoruz. Bu yüzden biraz daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Eğer ki 1600 TL gibi bir rakam olursa alırım fakat iPhone 6 kadar ince olursa!

Timoş yapar bunu beklenir ondan :DDDDD

İ phone ların en büyük derdi wireless larında statik ip ayarlanmaması iphone market inden indirme yaptığında bağlantı hatası veriyor bazen ama bunu asus modemlerin ayarında ana menüde istemciler menüsünde i phone olarak kullanısını ve çakışmasın diye ethernet portuna takıların asus un modemin ana menüsüde istemciler kullanıcıyı seçerek kilitini kapalı yaparak statiğe döndürün iphone air padlerde çalışıcsktır başka modemlerde statik varmı bilmiyorum

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost